zavři
Januška kompresory
Januška kompresory

Vzduch ve Vašich službách
Autorizovaný prodej a servis kompresorů

Pístové kompresory
Šroubové kompresory
Filtrace vzduchu


Nová generace vyvíječů dusíku domnick hunter MAXIGAS


Plynný dusík nachází v tomto období stále různorodější využití ve výrobních procesech, s čímž jsou spojeny i narůstající požadavky na jeho kvalitu a dostupnost. Máte snahu eliminovat náklady na spotřebu dusíku, řešíte problémy s dodávkou, manipulací, skladováním a dodržováním bezpečnostních předpisů při manipulaci s vysokotlakovými lahvemi nebo nákupem kapalného dusíku? Tato omezení dokáží významně eliminovat systémy vyvíječů dusíku domnick hunter MAXIGAS, které Vám nabízejí bezpečnou výrobu plynného dusíku vhodnějším, spolehlivějším a levnějším způsobem ze stlačeného vzduchu přímo ve Vaší firmě.

První vyvíječe dusíku se vyrobily v roce 1994. Po letech, kdy byla zařízení průběžně inovována, uvádí výrobce na trh zcela nový efektivní systém domnick hunter MAXIGAS, který premiérově představil na hannoverském veletrhu. Vyvíječe domnick hunter MAXIGAS nové generace přinášejí možnost výroby ultračistého dusíku ze stlačeného vzduchu (standardně čistota až 10 ppm = 99,999% N2) s vůbec nejnižšími dosažitelnými náklady. Ještě lépe tak eliminuje potřebu dodávek dusíku ve vysokotlakých lahvích (možnost úspory až 90 % nákladů) nebo nákupu kapalného plynu. Nový MAXIGAS dále rozšiřuje výkonové pásmo s výhodnou ekonomickou využitelností systému generace dusíku velmi vysoké čistoty, jak je uvedeno v diagramu.

Více informací se dočtete v kategorii GENERÁTORY DUSÍKU.

Generátor dusíku MAXIGAS

 

 

 

 

 

 

 


JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., Průmyslová zóna, 763 17 Lukov, Zlínský kraj Facebook
tel.: 577 911 263, fax.: 577 159 637, e-mail: januska@kompres.cz, web: www.kompres.cz
Copyright (c) 2008 copyright JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

balkony, Kontejnery obytné kontejneryskladové kontejnery, Shrnovací dveře -  shrnovací dveře a plastove ploty plastové ploty, emak