SERVISNÍ TECHNIK

Mechanik / elektrotechnik
Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., zabývající se prodejem a servisem kompresorů, hledá do svého týmu pracovníka na pozici SERVISNÍ TECHNIK mechanik/elektronik:

Náplň práce:

  • provádění pravidelného servisu na pístových a šroubových kompresorech
  • každodenní výjezdy k technickým závadám kompresorů v celém Zlínském a Jihomoravském kraji
  • vedení technické dokumentace týkající se provedených servisních zásahů
  • montáž nových kompresorových stanic včetně přípravy elektroinstalace, částečné instalatérské práce
  • komunikace s klienty

Požadujeme:

  • odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (slaboproud, silnoproud, strojní)
  • technické znalosti strojů a strojní údržby
  • znalost vyhlášky č.50, § 6 vyhl. - platné osvědčení
  • ŘP min sk. B, ochotu cestovat
  • samostatnost a flexibilitu, v případě potřeby práci přesčas
  • komunikativnost, vzornou reprezentaci firmy u zákazníka

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a seriózní společnosti
  • zajímavé a motivující platové ohodnocení (základní plat + prémie + přesčasy)
  • dokonalé zaškolení od zkušených kolegů, pravidelná odborná školení od výrobců
  • možnost seberealizace a pracovního uplatnění
  • rozmanitou práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Zlín - Lukov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání:Střední odborné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:
Zdenka Valčíková
tel.: 734 254 100
e-mail: info@kompres.c
z

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení