Typ MICRO

Tichý šroubový kompresor s přenosem krouticího momentu pomocí řemene Poly-V, který je vysoce odolný proti opotřebení. Tento typ kompresoru je k dispozici také s nádrží na 200 litrů, s integrovanou sušičkou vzduchu nebo bez sušičky (ES). Doporučeno pro firmy a živnostníky, kteří vyžadují stálý přívod stlačeného vzduchu, nízkou hlučnost, kompaktní rozměry a omezené
provozní náklady.

Fini MICRO šroubové kompresory byly navrženy tak, aby splňovaly podmínky spolehlivosti a účinnosti, optimalizace spotřeby energie, provozních nákladů na údržbu, snadnou instalaci a používání. Všechny hlavní části kompresoru jako je kompresorový blok, sací regulátor a ventil minimálního tlaku byly navrženy firmou Fini. Celý výrobní proces od konstrukce, obrábění, montáže, kontroly, balení a expedice kompresorů se provádí na jednom místě přímo ve výrobním závodě FINI.

Šroubové kompresory FINI Micro

Aktuality

  • Pátek 7.7.2017

    V pátek 7.7.2017 je firma Januška Kompresory uzavřena. V akutním případě poruch volejte naši servisní HOTLINE 603 841 616.

    Číst dál...

  • Pondělí 6.2.2017

    Nabízíme Vám kvalitní středotlaké a vysokotlaké kompresory ALKIN. V nabídce máme také boostery od stejného výrobce. Pro výběr kompresoru přejděte na náš e-shop zde.

    Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení