Typ PLUS

Šroubový kompresor s přenosem krouticího momentu pomocí řemene Poly-V, který je vysoce odolný proti opotřebení. Velkoplošný výměník tepla zajišťuje ideální provozní teplotu za všech okolností. Všechny verze jsou vybaveny elektronickým regulátorem s převodníkem tlaku a detekce směru otáčení.

Tyto kompresory jsou určeny pro nepřetržitý provoz i v těch nejtěžších podmínkách se zvláštním důrazem na snížení spotřeby energie, nízké náklady na údržbu a snadnou instalaci a používání. 
Vytvářejí velmi nízkou hladinu hluku a díky kompaktní velikosti se snadno vejdou na každé pracoviště. Pro snížení hladiny hluku je k dispozici řada volitelného příslušenství.

Šroubové kompresory FINI - Typ PLUS

Regulátor otáček PLUS STC je schopen přizpůsobit výrobu stlačeného vzduchu na základě skutečné aktuální poptávce z rozvodu stlačeného vzduchu. Elektronický regulátor monitoruje a ovládá elektrický motor a rychlost proudění vzduchu na výstupu z kompresoru, upravuje produkci vzduchu za účelem udržení konstantního tlaku v síti. Tento režim šetří energii tím, že najde ideální rovnováhu mezi spotřebou energie a spotřebou vzduchu na výstupu z kompresoru. Frekvenční měnič se nachází v bočním přídavku ke standardní skříni, a tak zabírá minimální prostor.

Aktuality

  • Pátek 7.7.2017

    V pátek 7.7.2017 je firma Januška Kompresory uzavřena. V akutním případě poruch volejte naši servisní HOTLINE 603 841 616.

    Číst dál...

  • Pondělí 6.2.2017

    Nabízíme Vám kvalitní středotlaké a vysokotlaké kompresory ALKIN. V nabídce máme také boostery od stejného výrobce. Pro výběr kompresoru přejděte na náš e-shop zde.

    Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení