Sylicone free série

Filtry stlačeného vzduchu bez silikonu
Tyto filtry byly speciálně vyvinuty pro aplikaci v lakovnách a nanášení barev. Neobsahují látky, které by mohly způsobit vady při nanášení barev a lakování. Filtry zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a nežádoucích plynných odérů ze systémů stlačeného vzduchu.

Aby byla zajištěna požadovaná kvalita stlačeného vzduchu pro lakýrnické aplikace, musí být v těle fitru zabudován speciální filtrační element (B, P, R, M, S, A).

Technické parametry:

 • maximální provozní tlak:                          16 bar (232 psi)
 • rozmezí provozních teplot:                      1,5 - 65 °C (35 - 149 °F)

Aplikace:

 • lakovny a nanášení barev
 • automobilový průmysl

Filtrační elementy

Filtrační elementy pro filtry stlačeného vzduchu bez silikonu byly speciálně vyvinuty pro aplikace v lakovnách a nanášení barev. Elelmenty neobsahují látky způsobující vady při lakování a nanášení barev a zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a plynných pachů ze systémů stlačeného vzduchu.

 
Filtrační element je nutné vyměnit alespoň každých 12 měsíců nebo pokud pokles tlaku dosáhne 350 mbar.

Aktuality

 • Pátek 7.7.2017

  V pátek 7.7.2017 je firma Januška Kompresory uzavřena. V akutním případě poruch volejte naši servisní HOTLINE 603 841 616.

  Číst dál...

 • Pondělí 6.2.2017

  Nabízíme Vám kvalitní středotlaké a vysokotlaké kompresory ALKIN. V nabídce máme také boostery od stejného výrobce. Pro výběr kompresoru přejděte na náš e-shop zde.

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení