NAVŠTIVTE TAKÉ NAŠI POBOČKU
V OLOMOUCI

Stlačený vzduch je "motorem", který pohání moderní průmysl a často představuje nejdůležitější součást celého výrobního procesu. Společnost JANUŠKA - KOMPRESORY působí na českém trhu v oblasti stlačeného vzduchu již od roku 1992.

Firma zaujímá významné postavení na území Moravy jako spolehlivý dodavatel kompresorových stanic a dalšího příslušenství, poskytující kvalitní záruční a pozáruční servis. Společnost fungovala po svém založení nejdříve jako fyzická osoba a dne 11. září 2003 byla přeměněna na právnickou osobu JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.. Společnost s ručením omezeným navazuje na úspěšné působení firmy JANUŠKA KOMPRESORY od roku 1992 a přebírá veškeré zkušenosti a znalosti majitelů firmy a jeho zaměstnanců nashromážděné během aktivní práce v problematice stlačeného vzduchu.

Krédem společnosti JANUŠKA KOMPRESORY je poskytovat kvalitní, rychlý a kompletní servis v oblasti stlačeného vzduchu, zejména v problematicešroubových a pístových kompresorů. Po důkladném posouzení provádíme návrhy, projekty a instalacevhodných kompresorových stanic a filtrace vzduchu pro daný požadavek, skládající se z pístových nebo šroubových kompresorů, kondenzačních a adsorpčních sušičů, filtrů všech stupňů odloučení, automatických odváděčů a separátorů kondenzátu.

Firma navrhuje a dodává kompresorové stanice tzv. "na klíč", kde se jedná zejména o šroubové kompresory s následnou úpravou stlačeného vzduchu. Dále dodáváme a provádíme servis na všechny typy pístových kompresorů Orlík a Atmos. Kompresory a celé technologie stlačeného vzduchu dodáváme na výhodný leasing či splátkový prodej realizovaný u smluvních leasingových společností. Vykupujeme starší kompresory Orlík i na protiúčet při zakoupení nového, prodáváme renovované starší kompresorové stanice pístové i šroubové.

Mezi našimi zákazníky najdete renomované výrobce z oblasti strojírenské, potravinářské, dřevozpracující a nábytkářské, pneuservisy, lakovny a kovoobrábění, výrobny plastů, plastových a dřevěných oken, stavební firmy, tiskárny a mnoho dalších.

Nekompromisním závazkem naší firmy vůči zákazníkům je poskytování okamžitého 24 hodinového servisu na námi dodávané pístové a šroubové kompresory, záruční i pozáruční. Skladem máme kompletní sortiment náhradních dílů. Snažíme se vždy vyhovět požadavkům zákazníka tak, abychom zajistili plynulost a bezstarostnost jeho provozu z pohledu dodávek kvalitního stlačeného vzduchu.

Děkujeme Vám za zájem o naše produkty a doufáme, že Vás naše firma zaujala. Svou důvěru nám projevíte oslovením našich zástupců jakýmkoliv komunikačním prostředkem uvedeným v kontaktech.

Těšíme se na shledanou s Vámi.

Januška kompresory s.r.o.

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení