Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., sídlo: Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO: 26905141 INFORMUJE

Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných prodejen:

Prodejna Lukov u Zlína, Průmyslová 509, 763 17 Lukov u Zlína, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodejna Olomouc, Stará Přerovská 800/1, 779 00 Olomouc, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prodejna Brno, Brněnská 404, 66442 Brno – Modřice, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Prodejny jsou pro maloobchodní prodej a veřejnost uzavřeny.

Prodejny umožňují velkoobchodní prodej našim stálým obchodním partnerům, firmám a podnikatelům (s registrovým IČO). Všem doporučujeme obchodní záležitost či servisní problém nejdříve prodiskutovat s našimi zaměstnanci telefonicky či pomocí e-mailu. Následně zboží pro Vás předem vychystáme. Snažme se minimalizovat kontakt osob.

Nadále bez omezení zajišťujeme servisní služby, prodej firmám a podnikatelům. Funguje náš e-shop na stránce www.kompresor.cz

 

Děkujeme za pochopení. Společnými silami tuto nebezpečnou nemoc porazíme.

 

Ing. Radim Januška

JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme obchodně technického zástupce, montážního technika a přípraváře výroby pro naši provozovnu v Lukově u Zlína a v Brně. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení