PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY

Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,
INFORMUJE:

Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných prodejen:

 • Prodejna Lukov u Zlína, Průmyslová 509, 763 17 Lukov u Zlína, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Prodejna Olomouc, Stará Přerovská 800/1, 779 00 Olomouc, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Prodejna Brno, Brněnská 404, 664 42, Brno - Modřice, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za dodržování přísných hygienických nařízení zůstávají prodejny a servisní opravny otevřeny.
Prodejny rovněž umožňují velkoobchodní prodej našim stálým obchodním partnerům, firmám a podnikatelům.

Pokud to bude možné, tak doporučujeme obchodní záležitosti či servisní problémy nejdříve prodiskutovat s našimi zaměstnanci telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.
Ačkoliv máme provozovny otevřené, snažíme se minimalizovat kontakt osob.

Nadále bez omezení zajišťujeme servisní služby, prodej firmám a podnikatelům. Bez omezení funguje také náš e-shop na stránce www.kompresor.cz.

Společnými silami tuto nemoc porazíme.

Ing. Radim Januška
JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení