Řady ENRENRF, CFTSBSA, SBSF, EEF EET jsou strojní (neboli kompresorové) chladiče kapalin se vzduchovými kondenzátory, určené pro venkovní a vnitřní instalaci. Tyto chladiče jsou určeny pro všechny aplikace vyžadující spolehlivost, kontinuitu provozu, vysoký výkon a nízké náklady na provoz. 

Řady ENRF, SDSF, EEF využívají kombinované strojní chlazení s ventilátory, tzv. „FREE COOLING“, které zajišťuje maximální úspory v provozních nákladech.

Všechny modely jsou vybaveny koaxiálním nebo skořepinovým a odpařovacím výparníkem (řada ENR,ENRF) nebo opláštěným výparníkem, který zajišťuje spolehlivý provoz zejména s tekutinami obsahujícími nečistoty. Všechny modely jsou vybaveny vodním čerpadlem vhodným pro práci se směsí vody a glykolu a akumulační nádrží, aby bylo zajištěno přesné řízení teploty i při přítomnosti velmi variabilních tepelných zátěží z výrobních procesů.

Díky široké škále zařízení s chladícím výkonem 1,6-1498 kW je možné uspokojit všechny požadavky zákazníků. Jednotky využívají chladiva R410A (ENR,ENRF,SBS a SBSF) nebo R134a (EET a EEF). Chladiče jsou vybaveny daným počtem chladících okruhu, dle výkonnostní řad, k zajištění vysoké účinnost i při částečném zatížení.

Strojní chlazení
ENR Chladící kapacita 1,6kW- 480kW
CFT  Chladící kapacita 7.9 kW – 440 kW
SBS  Chladící kapacita 98 kW – 1348 kW
EET Chladící kapacita 233-1498 kW
Kombinované strojní chlazení – „FREE COLING“
ENRF Chladící kapacita 23 kW – 355 kW
SBSF Chladící kapacita 98 kW – 1033 kW
EEF Chladící kapacita 242 kW – 1330 kW

 

Využijete v následujících odvětvích:

automotive upravene gif

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení