Ventilátorové chladicí jednotky se skládají s modulárních části uložené v žárově pozinkované ocelové konstrukci, která je práškově lakovaná v různých barvách. (std: RAL 9002) a odolné proti korozi. Rám jsou chráněny bezpečnostním panelem upevněným na konstrukci. Upevňovací prvky (šrouby, závitové vložky, nýty, podložky a matice) jsou z nerezové oceli.

Ventilátory:

 • Standard AC 3-fázový nebo 1-fázový: tepelná ochrana, mazaný pro dlouho životnost, staticky a dynamicky vyvážené.
 • Brushless EC / energeticky úsporné: kombinace excelentního výkonu s extrémně nízkou spotřebou a nízkou hladinou hluku.
 • Odstředivý ventilátor na odstředivé ventilátory, na nichž je oběžné kolo opatřeno zpětně zakřivenými hliníkovými lopatkami, přímo na rotor elektromotoru.

 

Žebrování (rozvody stlačeného vzduchu):

 • OVÁLNÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm, v mědi nebo bimetalu (hliník-měď), s rozloženým rozvržením a vysokoúčinnými hliníkovými žebry s roztečí 2,1 mm.
 • Alternativní sekce KULATÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm v mědi nebo průměr mědi 5/8 "nebo pouze speciálně vyrobená nerezová ocel s rozloženou roztečí a vysoce účinnými hliníkovými lištami o rozteči 2,1 mm.

 

Video

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení