Ventilátorové chladicí jednotky se skládají s modulárních části uložené v žárově pozinkované ocelové konstrukci, která je práškově lakovaná v různých barvách. (std: RAL 9002) a odolné proti korozi. Rám jsou chráněny bezpečnostním panelem upevněným na konstrukci. Upevňovací prvky (šrouby, závitové vložky, nýty, podložky a matice) jsou z nerezové oceli.

Ventilátory:

 • Standard AC 3-fázový nebo 1-fázový: tepelná ochrana, mazaný pro dlouho životnost, staticky a dynamicky vyvážené.
 • Brushless EC / energeticky úsporné: kombinace excelentního výkonu s extrémně nízkou spotřebou a nízkou hladinou hluku.
 • Odstředivý ventilátor na odstředivé ventilátory, na nichž je oběžné kolo opatřeno zpětně zakřivenými hliníkovými lopatkami, přímo na rotor elektromotoru.

 

Žebrování (rozvody stlačeného vzduchu):

 • OVÁLNÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm, v mědi nebo bimetalu (hliník-měď), s rozloženým rozvržením a vysokoúčinnými hliníkovými žebry s roztečí 2,1 mm.
 • Alternativní sekce KULATÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm v mědi nebo průměr mědi 5/8 "nebo pouze speciálně vyrobená nerezová ocel s rozloženou roztečí a vysoce účinnými hliníkovými lištami o rozteči 2,1 mm.

 

Video

Aktuality

 • Otevření prodejen v Lukově a Olomouci od 14.4.

  Od úterý 14.4 pro Vás otevíráme naše prodejny v Lukově a Olomoci. Prosíme, abyste dodržovali následující požadavky: Dodržujte mezi sebou rozestupy minálně 2 m Pokud potřebujete kašlat nebo kýchat, zakrývejte si ústa kapesníkem nebo paží (i přes...

  Číst dál...

 • Na základě nařízení vlády

  Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., sídlo: Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO: 26905141 INFORMUJE Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných prodejen: Prodejna Lukov u Zlína, Průmyslová 509,...

  Číst dál...

 • Aktuální informace k provozu prodejen

  Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, v zájmu ochrany zdraví nás všech jsme přijali nutná opatření, v nichž průběžně reagujeme na aktuální situaci v souvislosti s výskytem koronaviru a onemocnění COVID-19 Mezi ta obecná opatření, která jsme...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení