Ventilátorové chladicí jednotky se skládají s modulárních části uložené v žárově pozinkované ocelové konstrukci, která je práškově lakovaná v různých barvách. (std: RAL 9002) a odolné proti korozi. Rám jsou chráněny bezpečnostním panelem upevněným na konstrukci. Upevňovací prvky (šrouby, závitové vložky, nýty, podložky a matice) jsou z nerezové oceli.

Ventilátory:

 • Standard AC 3-fázový nebo 1-fázový: tepelná ochrana, mazaný pro dlouho životnost, staticky a dynamicky vyvážené.
 • Brushless EC / energeticky úsporné: kombinace excelentního výkonu s extrémně nízkou spotřebou a nízkou hladinou hluku.
 • Odstředivý ventilátor na odstředivé ventilátory, na nichž je oběžné kolo opatřeno zpětně zakřivenými hliníkovými lopatkami, přímo na rotor elektromotoru.

 

Žebrování (rozvody stlačeného vzduchu):

 • OVÁLNÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm, v mědi nebo bimetalu (hliník-měď), s rozloženým rozvržením a vysokoúčinnými hliníkovými žebry s roztečí 2,1 mm.
 • Alternativní sekce KULATÉ trubky: Jmenovitý průměr 12 mm v mědi nebo průměr mědi 5/8 "nebo pouze speciálně vyrobená nerezová ocel s rozloženou roztečí a vysoce účinnými hliníkovými lištami o rozteči 2,1 mm.

 

Video

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.        

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení