Jednotky navržené tak, aby vyhovovaly rostoucí poptávce po aplikacích s volným chlazením a recirkulačním systémem vody a elektronicky komutovanými větráky s velkým průměrem. Spotřeba vody a energie je minimalizována, což má za následek snížení teploty a maximální využití volného chlazení po celý rok. 

ecooler

Technické specifikace:

Kapacita  Až do 2300 kW
Počet větráků 1-7/8-14
Rozměr větráku 800-1250 mm
Průtok vzduchu Až do 445 000 m3/h

Popis

Rám je navržen tak, aby byl stabilní a silný; celkové rozměry určené pro běžné způsoby pozemní dopravy. Výplň je z pozinkované oceli (DX51D-Z200MC splňuje normu EN 10346). Všechny vnitřní součásti jsou přístupné pro servis prostřednictvím servisního poklopu chráněného bezpečnostním čidlem. Pokud je otvor otevřen, je napájení zcela odpojeno a přístup k vnitřku jednotky je možný až po zastavení ventilátorů. Všechny operace spojené s výrobou komponentů jsou prováděny před lakováním, což zaručuje nejvyšší úroveň ochrany proti korozi.

Epoxidový práškový lak (standardní barva: RAL 9002) vhodný pro středně korozivní prostředí s klasifikací C3 (podle EN 12944-2).
Tepelné výměníky jsou umístěny paralelně podél podélné osy jednotky a strana bez vstupů (U-ohyby) je chráněna panelem upevněným k rámu.
Upevňovací prvky jsou z nerezové oceli (AISI 304, dostupné na přání: AISI 316).

Pokud v nabídce nenajdete chladič značky Refrion, který by vám vyhovoval, kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce pro chlazení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ chladiče značky REFRION.

 

Ke stažení

pdfRefrion Ecooler

Videa

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení