Jednotky navržené tak, aby vyhovovaly rostoucí poptávce po aplikacích s volným chlazením a recirkulačním systémem vody a elektronicky komutovanými větráky s velkým průměrem. Spotřeba vody a energie je minimalizována, což má za následek snížení teploty a maximální využití volného chlazení po celý rok. 

ecooler

Technické specifikace:

Kapacita  Až do 2300 kW
Počet větráků 1-7/8-14
Rozměr větráku 800-1250 mm
Průtok vzduchu Až do 445 000 m3/h

Popis

Rám je navržen tak, aby byl stabilní a silný; celkové rozměry určené pro běžné způsoby pozemní dopravy. Výplň je z pozinkované oceli (DX51D-Z200MC splňuje normu EN 10346). Všechny vnitřní součásti jsou přístupné pro servis prostřednictvím servisního poklopu chráněného bezpečnostním čidlem. Pokud je otvor otevřen, je napájení zcela odpojeno a přístup k vnitřku jednotky je možný až po zastavení ventilátorů. Všechny operace spojené s výrobou komponentů jsou prováděny před lakováním, což zaručuje nejvyšší úroveň ochrany proti korozi.

Epoxidový práškový lak (standardní barva: RAL 9002) vhodný pro středně korozivní prostředí s klasifikací C3 (podle EN 12944-2).
Tepelné výměníky jsou umístěny paralelně podél podélné osy jednotky a strana bez vstupů (U-ohyby) je chráněna panelem upevněným k rámu.
Upevňovací prvky jsou z nerezové oceli (AISI 304, dostupné na přání: AISI 316).

Pokud v nabídce nenajdete chladič značky Refrion, který by vám vyhovoval, kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce pro chlazení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ chladiče značky REFRION.

 

Ke stažení

pdfRefrion Ecooler

Videa

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.        

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení