Silný, kompaktní rám je stohovatelný (na vyžádání je k dispozici stohovací sada); navržený a postavený na základě modulární logiky.

Centrifugal

Technické specifikace:

Kapacita  40 kW - 240 kW
Počet větráků 1-4
Rozměr větráku 500 mm - 710 mm

Popis

Výplň je vyrobena ze dvoustranných sendvičových panelů (celková tloušťka: 40 mm): pozinkovaná ocel (tloušťka 10/10 mm) a dutina je vyplněna minerální vlnou, aby se zlepšila redukce šumu. Práškové lakování (standardní barva: RAL 7035). Spojky jsou vyrobeny z plastu, hliníku pod tlakem a sklolaminátu. Inspekční poklop má závěsy a rukojeť (standardní poloha: na opačné straně záhlaví). Standardní konfigurace: horizontální proudění vzduchu (H-FLUX). Vertikální proudění vzduchu (V-FLUX) je k dispozici na vyžádání.

Pokud v nabídce nenajdete chladič značky Refrion, který by vám vyhovoval, kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce pro chlazení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ chladiče značky REFRION.

Ke stažení

pdfRefrion Centrifugal

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení