Silný, kompaktní rám je stohovatelný (na vyžádání je k dispozici stohovací sada); navržený a postavený na základě modulární logiky.

Centrifugal

Technické specifikace:

Kapacita  40 kW - 240 kW
Počet větráků 1-4
Rozměr větráku 500 mm - 710 mm

Popis

Výplň je vyrobena ze dvoustranných sendvičových panelů (celková tloušťka: 40 mm): pozinkovaná ocel (tloušťka 10/10 mm) a dutina je vyplněna minerální vlnou, aby se zlepšila redukce šumu. Práškové lakování (standardní barva: RAL 7035). Spojky jsou vyrobeny z plastu, hliníku pod tlakem a sklolaminátu. Inspekční poklop má závěsy a rukojeť (standardní poloha: na opačné straně záhlaví). Standardní konfigurace: horizontální proudění vzduchu (H-FLUX). Vertikální proudění vzduchu (V-FLUX) je k dispozici na vyžádání.

Pokud v nabídce nenajdete chladič značky Refrion, který by vám vyhovoval, kontaktujte našeho obchodně-technického zástupce pro chlazení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ chladiče značky REFRION.

Ke stažení

pdfRefrion Centrifugal

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení