Naše společnost umožňuje svým zákazníkům využít při nákupu kompresorů a dalšího zařízení výhodných splátek či leasingu. Zákazníkovi to umožní pořídit novou technologii bez výrazného zatížení jeho finančního rozpočtu a zároveň využít z pohledu nákladů optimalizace svého účetnictví. Rovněž si nový provozovatel je schopen objednat takové zařízení, které opravdu vyhovuje jeho dlouhodobým potřebám a nemusí se ohlížet na krátkodobý nedostatek finančních prostředků a tím i krátkodobé řešení jeho problému.

Spolupracujeme s několika z předních leasingových společností v České republice. Konkrétní společnosti pro konkrétní případ volíme podle ekonomiky klienta a předmětu leasingu. Jsme schopní přizpůsobit a najít finanční řešení téměř pro každého klienta.

Nabídka komplexních leasingových služeb je určena podnikatelům i právnickým osobám.

Splátkový prodej zařízení

Kupující si sjedná s naší společností JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. rozsah dodávky, technické, cenové a ostatní podmínky dodávky zvoleného zařízení. Leasingová společnost koupí zařízení, a na základě další kupní smlouvy jej prodá kupujícímu na splátky za upravenou cenu. Úprava ceny představuje úrokové náklady spojené s financováním. Daňovým dokladem je faktura, jejíž součástí je splátkový plán s uvedením výše a termínů jednotlivých splátek.

Finanční leasing zařízení

Zákazník si sjedná se společností JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. rozsah dodávky, technické, cenové a ostatní podmínky dodávky zvoleného zařízení. Leasingová společnost koupí zařízení a na základě leasingové smlouvy jej pronajme zákazníkovi. Zákazník splácí zařízení dle splátkového kalendáře, který je součástí leasingové smlouvy. Po skončení leasingu prodá leasingová společnost zařízení zákazníkovi za symbolickou cenu 1000,- Kč

Samozřejmostí je řada různých variant určitého druhu financování, tak aby si zákazník mohl vybrat tyto služby přesně podle svých potřeb.

Do standardní nabídky patří:

 • nízký leasingový koeficient
 • doba trvání smlouvy až 60 měsíců
 • mimořádná splátka již od 20%
 • individuální posouzení všech obchodních případů 

Obecné podmínky leasingu

Doba trvání leasingu je obvykle 36 měsíců (u kompresorů 72 měsíců kvůli odpisové skupině), aktivní splácení muže být podle dohody stanoveno i na období kratší, např. 12, 24 nebo 36 měsíců, nebo období delší, např. 48 měsíců. Záloha na splátky nájemného je zpravidla stanovena na 10-60% z pořizovací ceny předmětu leasingu s přihlédnutím k možnostem klienta.

Pojištění leasingu je standardně součástí leasingových splátek. Po ukončení leasingu je vlastnictví předmitu převedeno na nájemce.

Klient musí vždy předložit ke schválení:

 • kopii OP
 • kopii výpisu z obch. rejstříku nebo živnostenský list
 • kopii registrace DIČa, pokud je plátcem
 • kopii výpisu z bank. účtu
 • ekonomiku za poslední dva roky

Zajišťujeme cenově výhodné pojištění předmětu leasingu. Nabízíme finančně a organizačně výhodné podmínky s individuálním přístupem a bohatou zkušeností v oboru.Obchodní zástupci leasingové společnosti jsou připraveni Vás navštívit a projednat s Vámi konkrétní podmínky leasingové smlouvy.

 

 

 

Aktuality

 • Otevření prodejen v Lukově a Olomouci od 14.4.

  Od úterý 14.4 pro Vás otevíráme naše prodejny v Lukově a Olomoci. Prosíme, abyste dodržovali následující požadavky: Dodržujte mezi sebou rozestupy minálně 2 m Pokud potřebujete kašlat nebo kýchat, zakrývejte si ústa kapesníkem nebo paží (i přes...

  Číst dál...

 • Na základě nařízení vlády

  Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., sídlo: Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO: 26905141 INFORMUJE Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných prodejen: Prodejna Lukov u Zlína, Průmyslová 509,...

  Číst dál...

 • Aktuální informace k provozu prodejen

  Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, v zájmu ochrany zdraví nás všech jsme přijali nutná opatření, v nichž průběžně reagujeme na aktuální situaci v souvislosti s výskytem koronaviru a onemocnění COVID-19 Mezi ta obecná opatření, která jsme...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení