psa o2

Dodáváme generátory dusíku prestižního německého dodavatele. Firma INMATEC gas technology s více než 25 letou tradicí je průkopníkem a mezinárodním leaderem ve výrobě dusíkových a kyslíkových generátorů.

PO 1250 OnTouch 2g

Firma disponuje více než 5800 instalovanými systémy po celém světě a splňuje přísné požadavky na efektivitu a kvalitu výroby.

Prostřednictvím technologie Adsorption Pressure Swing (PSA) a vlastních adsorpčních médií Inmatec je atmosférický vzduch ve svých složkách rozdělen dusík a kyslík. Kyslík je k dostání množství 0,5 - 2 000,00 Nm³ / h a čistota 90,0 - 95%. 
Tato technologie nabízí řešení a postupy v oblasti výroby kyslíku v nemocnicích, léčivé přípravky pro úpravu vody.

 psa czgif

Video o technologii PSA O2


Pokud se video nezobrazuje, najdete jej ZDE. 

Generátory kyslíku Inmatec se dělí do verzí:

PO OnGO 1350 x620  PO 1250 OnTouch 2 413w  IMT PO PANw  IMT PO POC1

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení