psa o2

Dodáváme generátory dusíku prestižního německého dodavatele. Firma INMATEC gas technology s více než 25 letou tradicí je průkopníkem a mezinárodním leaderem ve výrobě dusíkových a kyslíkových generátorů.

PO 1250 OnTouch 2g

Firma disponuje více než 5800 instalovanými systémy po celém světě a splňuje přísné požadavky na efektivitu a kvalitu výroby.

Prostřednictvím technologie Adsorption Pressure Swing (PSA) a vlastních adsorpčních médií Inmatec je atmosférický vzduch ve svých složkách rozdělen dusík a kyslík. Kyslík je k dostání množství 0,5 - 2 000,00 Nm³ / h a čistota 90,0 - 95%. 
Tato technologie nabízí řešení a postupy v oblasti výroby kyslíku v nemocnicích, léčivé přípravky pro úpravu vody.

 psa czgif

Video o technologii PSA O2


Pokud se video nezobrazuje, najdete jej ZDE. 

Generátory kyslíku Inmatec se dělí do verzí:

PO OnGO 1350 x620  PO 1250 OnTouch 2 413w  IMT PO PANw  IMT PO POC1

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení