ontoucho22

Technologie generátoru kyslíku OnGo O2 produkuje kyslík až do 93% a množství 0,6-500 Nm3/h.Technologie INMATEC je založená na principu adsorpce s molekulárním uhlíkovým sítem. Adsorpce je procedura, při níž dochází k separaci dusíkových molekul od molekul kyslíku. Tato technologie spolu se speciálními postupy INMATECu vytváří stálou produkci kyslíku s čistotu až do 93%.

Řada PO OnTouch nabízí všechny výhody plně integrovaného výrobního systému pro výrobu kyslíku přímo na místě použití. Nejnovější síťová technologie a nepřetržité měření a sledování všech provozních hodnot zajistí nejvyšší možnou ochranu celého výrobního procesu.

Všechny naměřené hodnoty jsou zaznamenávány a lze je sledovat a dálkově řídit pomocí procedury dálkového ovládání z jakéhokolivpočítače nebo z tabletů a smartphonů kdekoliv na světě.

onTouch o2g

PO OnTouch MEDical

Je speciální verze generátorů dusíku Inmatec řady OnTouch, který byl vytvořen pro dodávání kyslíku ve zdravotnických zařízeních podle nejpřísnějších předpisů pro řízení jakosti ISO 13485. Tato série splňuje mezinárodní předpisy o výrobě kyslíku ve zdravotnictví.

po pan hospital g

Medical Show Exhibition v Indii, srpen 2018

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení