ontoucho22

Technologie generátoru kyslíku OnGo O2 produkuje kyslík až do 93% a množství 0,6-500 Nm3/h.Technologie INMATEC je založená na principu adsorpce s molekulárním uhlíkovým sítem. Adsorpce je procedura, při níž dochází k separaci dusíkových molekul od molekul kyslíku. Tato technologie spolu se speciálními postupy INMATECu vytváří stálou produkci kyslíku s čistotu až do 93%.

Řada PO OnTouch nabízí všechny výhody plně integrovaného výrobního systému pro výrobu kyslíku přímo na místě použití. Nejnovější síťová technologie a nepřetržité měření a sledování všech provozních hodnot zajistí nejvyšší možnou ochranu celého výrobního procesu.

Všechny naměřené hodnoty jsou zaznamenávány a lze je sledovat a dálkově řídit pomocí procedury dálkového ovládání z jakéhokolivpočítače nebo z tabletů a smartphonů kdekoliv na světě.

onTouch o2g

PO OnTouch MEDical

Je speciální verze generátorů dusíku Inmatec řady OnTouch, který byl vytvořen pro dodávání kyslíku ve zdravotnických zařízeních podle nejpřísnějších předpisů pro řízení jakosti ISO 13485. Tato série splňuje mezinárodní předpisy o výrobě kyslíku ve zdravotnictví.

po pan hospital g

Medical Show Exhibition v Indii, srpen 2018

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení