pano22

Technologie generátoru kyslíku s technologií PAN (Power As Needed) jsou jedny z nejúčinnějších generátorů pro domácí výrobu kyslíku. Produkují množství kyslíku od 0,50 NM³/H do 2.000,00 NM³/H o čistotě až 95%.

Energeticky optimalizovaná výroba kyslíku a nejnovější řídicí technologie a síťová technologie jsou vynikajícími značkami řady IMT PO PAN. I v této sérii jsou všechny provozní hodnoty průběžně měřeny a monitorovány. Naměřené hodnoty jsou zaznamenávány a lze je sledovat a dálkově řídit pomocí dálkového ovládání z jakéhokoliv počítače nebo z tabletů a smartphonů kdekoliv na světě. Průmyslová norma 4.0 je skutečnou inovací pro vaši bezpečnost.

Energetické výhody a bezproblémová integrace do výrobního procesu činí generátory kyslíku IMT PO PAN skutečným vrcholem ve světě vlastní výroby.

popan

 PO PAN MEDical

Je speciální verze generátorů dusíku Inmatec řady PAN, který byl vytvořen pro dodávání kyslíku ve zdravotnických zařízeních podle nejpřísnějších předpisů pro řízení jakosti ISO 13485. Tato série splňuje mezinárodní předpisy o výrobě kyslíku ve zdravotnictví. Řada PO PAN MED splňuje mezinárodní předpisy o výrobě kyslíku ve zdravotnictví.

po pan hospital g

Medical Show Exhibition v Indii, srpen 2018

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení