Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., zabývající se prodejem a servisem technologií na výrobu, úpravu stlačeného vzduchu, průmyslového chlazení a technických plynů, hledá do svého týmu pracovnici na pozici ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ pro provoz v Olomouci:

Náplň práce:

  • komunikace s klienty - telefon, e-mail, chat
  • administrativa a dílčí úkoly související s podporou prodeje
  • administrativní podpora jednotlivým oddělením, především obchodnímu a účetnímu
  • komplexní řešení pohledávek, zajištění procesu vymáhání
  • příprava podkladů pro obchodní oddělení, tvorba kupních smluv a objednávek
  • správa a údržba klientské databáze a klientských účtů
  • další související činnosti - pošta, pochůzky, příprava občerstvení klientům

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • samostatnost a flexibilitu, v případě potřeby práce přesčas
  • komunikativnost a samostatnost
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel, PowerPoint.)

 Nabízíme:

  • zázemí stabilní a seriózní společnosti
  • zajímavé a motivující platové ohodnocení
  • rozmanitou práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

 Místo pracoviště:
Stará Přerovská 800/ 1, 779 00 OLOMOUC

Kontakt:

Zdenka Valčíková
tel.: 734 254 100

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení