Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. působí na českém trhu v oblasti stlačeného vzduchu již od roku 1992 a zaujímá významné postavení v České republice jako spolehlivý dodavatel kompresorových stanic a dalšího příslušenství.
Nabízíme kompresory různých značek a výkonnostních kategorií.

Rozdělení podle způsobu využití:

PÍSTOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné pro hobby využití, menší provozovny a dílny, kde není požadavek na trvalou dodávku stlačeného vzduchu.

ŠROUBOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné do dílen a provozů, kde je potřeba zajistit trvalou dodávku stlačeného vzduchu měnšího nebo většího množství k různým technologiím.

MEDICINÁLNÍ KOMPRESORY - kompresory pro využití ve zdravotnictví, v dentálních ordinacích a laboratořích.

VYSOKOTLAKÉ KOMPRESORY ALKIN - kompresory vhodné v oblastech vyfukování plastových lahví, plnění plynu do lahví, použití pro zkušební zařízení, průmyslové aplikace a jiné.

Nabídku kompresorů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ kompresoru.

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení