Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. působí na českém trhu v oblasti stlačeného vzduchu již od roku 1992 a zaujímá významné postavení v České republice jako spolehlivý dodavatel kompresorových stanic a dalšího příslušenství.
Nabízíme kompresory různých značek a výkonnostních kategorií.

Rozdělení podle způsobu využití:

PÍSTOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné pro hobby využití, menší provozovny a dílny, kde není požadavek na trvalou dodávku stlačeného vzduchu.

ŠROUBOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné do dílen a provozů, kde je potřeba zajistit trvalou dodávku stlačeného vzduchu měnšího nebo většího množství k různým technologiím.

MEDICINÁLNÍ KOMPRESORY - kompresory pro využití ve zdravotnictví, v dentálních ordinacích a laboratořích.

VYSOKOTLAKÉ KOMPRESORY ALKIN - kompresory vhodné v oblastech vyfukování plastových lahví, plnění plynu do lahví, použití pro zkušební zařízení, průmyslové aplikace a jiné.

Nabídku kompresorů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ kompresoru.

 

Aktuality

 • Otevření prodejen v Lukově a Olomouci od 14.4.

  Od úterý 14.4 pro Vás otevíráme naše prodejny v Lukově a Olomoci. Prosíme, abyste dodržovali následující požadavky: Dodržujte mezi sebou rozestupy minálně 2 m Pokud potřebujete kašlat nebo kýchat, zakrývejte si ústa kapesníkem nebo paží (i přes...

  Číst dál...

 • Na základě nařízení vlády

  Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., sídlo: Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO: 26905141 INFORMUJE Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných prodejen: Prodejna Lukov u Zlína, Průmyslová 509,...

  Číst dál...

 • Aktuální informace k provozu prodejen

  Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, v zájmu ochrany zdraví nás všech jsme přijali nutná opatření, v nichž průběžně reagujeme na aktuální situaci v souvislosti s výskytem koronaviru a onemocnění COVID-19 Mezi ta obecná opatření, která jsme...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení