Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. působí na českém trhu v oblasti stlačeného vzduchu již od roku 1992 a zaujímá významné postavení v České republice jako spolehlivý dodavatel kompresorových stanic a dalšího příslušenství.
Nabízíme kompresory různých značek a výkonnostních kategorií.

Rozdělení podle způsobu využití:

PÍSTOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné pro hobby využití, menší provozovny a dílny, kde není požadavek na trvalou dodávku stlačeného vzduchu.

ŠROUBOVÉ KOMPRESORY - kompresory vhodné do dílen a provozů, kde je potřeba zajistit trvalou dodávku stlačeného vzduchu měnšího nebo většího množství k různým technologiím.

MEDICINÁLNÍ KOMPRESORY - kompresory pro využití ve zdravotnictví, v dentálních ordinacích a laboratořích.

VYSOKOTLAKÉ KOMPRESORY ALKIN - kompresory vhodné v oblastech vyfukování plastových lahví, plnění plynu do lahví, použití pro zkušební zařízení, průmyslové aplikace a jiné.

Nabídku kompresorů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ kompresoru.

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení