Nabízíme pístové kompresory různých značek a výkonnostních kategorií s dlouhou životností. Na všechny námi dodávané kompresory poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů:

Hobby kompresory
Kompresory vhodné k domácímu použití a k aplikacím s menší náročností na dodávaný stlačený vzduch. Například nafukování kol, ofukování sekaček, domácí vodárny, atd.

Dlna

Poloprůmyslové kompresory
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství dodávaného stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Pnumatick nad

Průmyslové kompresory
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Autoservis

Průmyslové kompresory odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možnost využití ve školách, laboratořích, speciálních dílnách apod.

Odhlunn

Pístové kompresory podle značek:

Nabídku pístových kompresorů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení