Nabízíme pístové kompresory různých značek a výkonnostních kategorií s dlouhou životností. Na všechny námi dodávané kompresory poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů:

Hobby kompresory
Kompresory vhodné k domácímu použití a k aplikacím s menší náročností na dodávaný stlačený vzduch. Například nafukování kol, ofukování sekaček, domácí vodárny, atd.

Dlna

Poloprůmyslové kompresory
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství dodávaného stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Pnumatick nad

Průmyslové kompresory
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Autoservis

Průmyslové kompresory odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možnost využití ve školách, laboratořích, speciálních dílnách apod.

Odhlunn

Pístové kompresory podle značek:

Nabídku pístových kompresorů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení