Kompresory švédské značky Atlas Copco mají dlouholetou tradici splňující ty nejvyšší standardy kvality, garantují efektivní využívání zdrojů - sníženou spotřebu elektřiny a následné snížení provozních nákladů. Inteligentní modulární kompresory Atlas Copco jsou vhodné pro každou průmyslovou výrobu.

Nabídku pístových kompresorů naleznete v našem  e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval,kontaktujte násPokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů Atlas Copco:

Bezmazné kompresory řady LF a LFx
Kompresory vhodné pro spolehlivé a bezolejové řešení v laboratořích a průmyslové oblasti. Ideální pro menší požadavky v oblasti stlačeného vzduchu.

Olejové kompresory řady Automan
Kompresory pro profesionální a poloprofesionální využití v menších provozech, dílnách či pneuservisech.

Olejové kompresory řady LE a LT
Kompresory s vysokým výkonem určené pro průmyslové aplikace.

 

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení