Pístové kompresory Atlas Copco řady Automan poskytují všestranný a spolehlivý zdroj stlačeného vzduchu s menší náročností na dodávaný stlačený vzduch, například v menších provozech, dílnách či pneuservisech.

Nabídku pístových kompresorů řady Automan naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Výkonnostní kategorie kompresorů Atlas Copco, řada Automan:

Automan AC 20-55
Olejové, litinové kompresory s řemenovým pohonem. Jsou navrhnuté s pomalým kompresorovým blokem pro dlouhou životnost a poskytují dostatečný zdroj stlačeného vzduchu. Vhodné pro profesionální a poloprofesionální využití v menších provozech, dílnách či pneuservisech.

Automan AC 75-100
Olejové, litinové kompresory s řemenovým pohonem. Poskytují dostatečný zdroj pro poloprofesionální a profesionání využití v menších provozech a dílnách.

Automan AF 20-30
Olejový kompresor s hliníkovým blokem navržen pro dlouhodobý a bezproblémový provoz. Dlouhou životnost kompresoru zajišťuje rovněž kvalitní filtr na sání, který zabraňuje vstupu nečistot do pracovního prostoru kompresoru.

Automan AH
Bezolejové, celohliníkové kompresory pro široké využití. Elektromotor je připevněn k bloku kompresoru, jehož údržba je snížena na minimum. Vhodné pro využití s menším požadavkem na stlačený vzduch.

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení