Pístové kompresory Atlas Copco řady Automan poskytují všestranný a spolehlivý zdroj stlačeného vzduchu s menší náročností na dodávaný stlačený vzduch, například v menších provozech, dílnách či pneuservisech.

Nabídku pístových kompresorů řady Automan naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Výkonnostní kategorie kompresorů Atlas Copco, řada Automan:

Automan AC 20-55
Olejové, litinové kompresory s řemenovým pohonem. Jsou navrhnuté s pomalým kompresorovým blokem pro dlouhou životnost a poskytují dostatečný zdroj stlačeného vzduchu. Vhodné pro profesionální a poloprofesionální využití v menších provozech, dílnách či pneuservisech.

Automan AC 75-100
Olejové, litinové kompresory s řemenovým pohonem. Poskytují dostatečný zdroj pro poloprofesionální a profesionání využití v menších provozech a dílnách.

Automan AF 20-30
Olejový kompresor s hliníkovým blokem navržen pro dlouhodobý a bezproblémový provoz. Dlouhou životnost kompresoru zajišťuje rovněž kvalitní filtr na sání, který zabraňuje vstupu nečistot do pracovního prostoru kompresoru.

Automan AH
Bezolejové, celohliníkové kompresory pro široké využití. Elektromotor je připevněn k bloku kompresoru, jehož údržba je snížena na minimum. Vhodné pro využití s menším požadavkem na stlačený vzduch.

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení