Fini logo

Italský výrobce kompresorů FINI s více než 60 lety zkušeností, 1300 zaměstnanci a pěti výrobními místy je globálním lídrem v odvětví stlačeného vzduchu. Vysoké standardy kvality, neustálé studium inovativních produktů, pokračující investice do výzkumu a vývoje a orientace na aktuální potřeby zákazníků jsou hodnoty, které jsou pro společnost FINI charakteristické.

Značka FINI je synonymem pro kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Nabídka společnosti FINI patří k nejkomplexnějším na trhu pístových kompresorů, ale je to především standardizační firma v oblasti průmyslového stlačeného vzduchu.

Součástí každého pístového kompresoru FINI je tlakový spínač včetně proudové ochrany, regulátor tlaku na výstupu z kompresoru, dva manometry ukazující tlak v nádobě a regulovaný tlak na výstupu z kompresoru.
Pístové kompresory FINI jsou k dostání v různých výkonnostních kategoriích od 1,1 kW do 7,5 kW. Na námi dodávané kompresory FINI poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Fini ada

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů FINI:

Hobby bezolejové
Kompresory vhodné k domácímu použití, nafoukání kol, domácí vodárny a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Hobby olejové
Kompresory rovněž vhodné k domácímu použití, nafukování kol, domácí vodárny, ofukování sekaček, atd.

Poloprůmyslové
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Průmyslové
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného stlačeného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Průmyslové odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možné využití v autoservisech, pneuservisech a kovoobrábění.

Nabídku pístových kompresorů značky FINI naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení