Fini logo

Italský výrobce kompresorů FINI s více než 60 lety zkušeností, 1300 zaměstnanci a pěti výrobními místy je globálním lídrem v odvětví stlačeného vzduchu. Vysoké standardy kvality, neustálé studium inovativních produktů, pokračující investice do výzkumu a vývoje a orientace na aktuální potřeby zákazníků jsou hodnoty, které jsou pro společnost FINI charakteristické.

Značka FINI je synonymem pro kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Nabídka společnosti FINI patří k nejkomplexnějším na trhu pístových kompresorů, ale je to především standardizační firma v oblasti průmyslového stlačeného vzduchu.

Součástí každého pístového kompresoru FINI je tlakový spínač včetně proudové ochrany, regulátor tlaku na výstupu z kompresoru, dva manometry ukazující tlak v nádobě a regulovaný tlak na výstupu z kompresoru.
Pístové kompresory FINI jsou k dostání v různých výkonnostních kategoriích od 1,1 kW do 7,5 kW. Na námi dodávané kompresory FINI poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Fini ada

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů FINI:

Hobby bezolejové
Kompresory vhodné k domácímu použití, nafoukání kol, domácí vodárny a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Hobby olejové
Kompresory rovněž vhodné k domácímu použití, nafukování kol, domácí vodárny, ofukování sekaček, atd.

Poloprůmyslové
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Průmyslové
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného stlačeného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Průmyslové odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možné využití v autoservisech, pneuservisech a kovoobrábění.

Nabídku pístových kompresorů značky FINI naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení