Fini logo

Italský výrobce kompresorů FINI s více než 60 lety zkušeností, 1300 zaměstnanci a pěti výrobními místy je globálním lídrem v odvětví stlačeného vzduchu. Vysoké standardy kvality, neustálé studium inovativních produktů, pokračující investice do výzkumu a vývoje a orientace na aktuální potřeby zákazníků jsou hodnoty, které jsou pro společnost FINI charakteristické.

Značka FINI je synonymem pro kvalitu, trvanlivost a spolehlivost. Nabídka společnosti FINI patří k nejkomplexnějším na trhu pístových kompresorů, ale je to především standardizační firma v oblasti průmyslového stlačeného vzduchu.

Součástí každého pístového kompresoru FINI je tlakový spínač včetně proudové ochrany, regulátor tlaku na výstupu z kompresoru, dva manometry ukazující tlak v nádobě a regulovaný tlak na výstupu z kompresoru.
Pístové kompresory FINI jsou k dostání v různých výkonnostních kategoriích od 1,1 kW do 7,5 kW. Na námi dodávané kompresory FINI poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Fini ada

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů FINI:

Hobby bezolejové
Kompresory vhodné k domácímu použití, nafoukání kol, domácí vodárny a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Hobby olejové
Kompresory rovněž vhodné k domácímu použití, nafukování kol, domácí vodárny, ofukování sekaček, atd.

Poloprůmyslové
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Průmyslové
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného stlačeného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Průmyslové odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možné využití v autoservisech, pneuservisech a kovoobrábění.

Nabídku pístových kompresorů značky FINI naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení