Pístový kompresor FINI typ CIAO 6/1850 - bezolejový

Tento bezolejový, jedno pístový kompresor je vybaven ochranou proti přetížení. Na výstupu z kompresoru je regulátor tlaku s manometry. Připojení přes standardní rychlospojku. Přenosná konstrukce. Tento kompresor je vhodný k domácímu použití, tj. nafoukání kol, domácí vodárny, ofoukánísekačky a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Pístový kompresor FINI typ CIAO 6/1850

 

Pístový kompresor FINI typ CIAO 25/1850 - bezolejový

Tento bezolejový, jedno pístový kompresor je vybaven ochranou proti přetížení. Na výstupu z kompresoru je regulátor tlaku s manometry. Připojení přes standardní rychlospojku. Kolečka a madlo pro snadné přemístění. Tento kompresor je vhodný k domácímu použití, tj. nafoukání kol, domácí vodárny, ofoukání sekačky a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Pístový kompresor FINI typ CIAO 25/1850

 

Pístový kompresor FINI typ GENIUS 1850 - bezolejový

Kufříkový, tichý, bezolejový, jedno pístový kompresor je vybaven ochranou proti přetížení. Na výstupu z kompresoru je regulátor tlaku s manometry. Připojení přes standardní rychlospojku. Kolečka a madlo pro snadné přemístění. Kompresor obsahuje menší spirálovou hadici s ofukovací pistolí. Tento kompresor je vhodný k domácímu použití, tj. nafoukání kol, domácí vodárny, ofoukání sekačky a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Pístový kompresor FINI typ GENIUS 1850

 

Pístový kompresor FINI typ JOKER S - bezolejový

Tento bezolejový, jedno pístový kompresor je vybaven ochranou proti přetížení. Je ergonomický a velmi lehký na přenos. Na výstupu z kompresoru je regulátor tlaku s manometry. Provedení bez tlakové nádoby. Připojení přes standardní rychlospojku. Tento kompresor je vhodný k domácímu použití či do garáže.

Pístový kompresor FINI typ JOKER S

 

Pístový kompresor FINI typ JOKER M - bezolejový

Tento bezolejový, jedno pístový kompresor je vybaven ochranou proti přetížení. Je ergonomický a velmi lehký na přenos. Na výstupu z kompresoru je regulátor tlaku s manometry. Provedení s menším vzdušníkem o objemu 6 litrů. Připojení přes standardní rychlospojku. Tento kompresor je vhodný k domácímu použití či do garáže.

Pístový kompresor FINI typ JOKER M

Pístový kompresor FINI typ ENERGY 12 - bezolejový

Kompaktní, robustní silný bezolejový kompresor. Vhodný pro kutily. Vzhledem k nízké váze je dobře přenositelný. Kompresor je vybaven regulátorem tlaku, ventilem na odvod kondenzátu. Chod kompresoru zajištuje tlakový spínač.

 

Pístový kompresor FINI typ ENERGY 12


Pístový kompresor FINI typ AIRATTACK 230 - bezolejový

Ideální kompresor pro kutili, který potřebují být mobilní. Díky své nízké hlučnosti je možné jej používat v pracovních místnostech. Kompresor je vybaven talkový spínačem ON/OFF a regulátorem tlaku. Součástí je i ventil na odvod kondenzátu z tlakové nádoby a el. kabel v délce 1,8 m. Kompresoru je chráněn proti přehřátí tepelnou pojistkou.

Pístový kompresor FINI typ AIRATTACK 230

 

 

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení