ODHLUČNĚNÉ KOMPRESORY FINI – PULSAR CONCEPT SE
Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-5,5 - olejový

Tento olejový, dvouválcový, pomaloběžný, pístový kompresor s řemenovým pohonem je umístěn v zakrytované karoserii, díky které má nízkou hlučnost v kategorii pístových kompresorů. Jedna se stacionární kompresor vybaven antivibračními usazením. Je vybaven tlakovým spínačem s ochranou proti přetížení, manometrem a sací filtr pro zlepšení kvality nasávaného vzduchu. Tento průmyslový kompresor je vhodný i pro náročnější aplikace na spotřebu stlačeného vzduchu tj. pro autoservisy, pneuservisy kovoobrábění.

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-5,5

 

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-7,5 - olejový

Tento olejový, dvouválcový, pomaloběžný, pístový kompresor s řemenovým pohonem je umístěn v zakrytované karoserii, díky které má nízkou hlučnost v kategorii pístových kompresorů. Jedna se stacionární kompresor vybaven antivibračním usazením. Je vybaven tlakovým spínačem s ochranou proti přetížení, manometrem a sací filtr pro zlepšení kvality nasávaného vzduchu. Tento průmyslový kompresor je vhodný i pro náročnější aplikace na spotřebu stlačeného vzduchu tj. pro autoservisy, pneuservisy kovoobrábění.

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-7,5

 

ODHLUČNĚNÉ KOMPRESORY FINI S INTEGROVANÝM KONDENZAČNÍM SUŠIČEM – PULSAR ES
Pístový kompresor FINI typ BK 119-270-5,5-ES – olejový

Tento olejový, dvouválcový, pomaloběžný, pístový kompresor s řemenovým pohonem je umístěn v odhlučněné karoserii vybaven integrovaným kondenzačním sušičem – TRB +3°C. Jedna se stacionární kompresor vybaven anti-vibračními usazením, tlakovým spínačem ON/OFF s ochranou proti přetížení, ukazatelem najetých Mth, manometrem. Tento průmyslový kompresor je vhodný i pro náročnější aplikace na spotřebu stlačeného vzduchu tj. pro autoservisy, pneuservisy kovoobrábění.

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270-5,5-ES

 

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-7,5-ES - olejový

Tento olejový, dvouválcový, pomaloběžný, pístový kompresor s řemenovým pohonem je umístěn v odhlučněné karoserii, díky které má nízkou hlučnost v kategorii pístových kompresorů vybaven integrovaným kondenzačním sušičem – TRB +3°C, Jedna se stacionární kompresor vybaven anti-vibračním usazením. Je vybaven tlakovým spínačem s ochranou proti přetížení, manometrem a sací filtr pro zlepšení kvality nasávaného vzduchu. Tento průmyslový kompresor je vhodný i pro náročnější aplikace na spotřebu stlačeného vzduchu tj. pro autoservisy, pneuservisy kovoobrábění.

Pístový kompresor FINI typ BK 119-270F-7,5-ES

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení