Italská společnost Gentilin Air Compressors byla založena před více než 30 lety v italském městě Trissino (Vicenza), v oblasti známé po Evropě i po celém světě především pro své vynikající standardy v oblasti strojírenství a mechanické konstrukce. Pístové kompresory značky GENTILIN splňují ty nejvyšší standardy v oblasti vývoje, kvality a garantují efektivní využívání zdrojů spojené se snížením provozních nákladů.

Nabídku pístových kompresorů GENTILIN naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

Nabídka pístových kompresorů GENTILIN:

Bezolejové kompresory řady COMPACT AIR
Kompresory jsou určeny zejména pro profesionální použití, vhodné pro řemeslníky, malé a střední dílenské provozy, lakýrníky a čalouníky. Splňují nároky na rozměry a mobilitu stroje. Více informací o odhlučněných kompresorech řady COMPACT AIR naleznete zde.

Bezolejové kompresory Gentilin COMPACT AIR

Odhlučněné kompresory řady SILENT AIR
Bezúdržbové, bezolejové a extrémně tiché kompresory
(64 dB) určené do provozů s požadavkem na nízkou hlučnost, malé rozměry a mobilitu kompresoru. Více informací o odhlučněných kompresorech řady SILENT AIR naleznete zde.

 Gentilin SILENT AIR

Medicinální kompresory GENTILIN
Pístové kompresory vhodné pro použití ve zdravotnictví, dentálních ordinací a laboratořích.
Více informací o medicinálních kompresorech naleznete zde.​

 Gentilin MEDICINLN

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení