Kompresory řady COMPACT AIR jsou určeny pro profesionální aplikace. Jejich předností je mobilita, tichý chod a v neposlední řadě zcela unikátní patentovaná technologie, která využívá speciálních materiálů (spojení keramických materiálů a teflonu) za účelem minimalizace tření, čímž dochází k výraznému prodloužení životnosti bezolejového kompresoru. Bezolejové provedení kompresoru je méně náročné na údržbu a vyhnete se rizikům spojeným s olejem a také ušetříte náklady na olej. Kompresory řady COMPACT AIR jsou vybaveny speciálním sacím filtrem a upravenou ventilovou deskou s tlumením vibrací, který výrazně snižuje jejich hlučnost.

Inovativní technologie
Kompresory řady COMPACT AIR jsou svým technickým řešením unikátní a firma Gentilin vlastní na toto bezmazné řešení mezinárodní patent. Dvojitý píst v kompresorové jednotce je umístěn uvnitř hliníkového válce s keramickým povrchem. Toto uspořádání výrazně snižuje opotřebení těsnění, garantuje nízké zatížení motoru a zajišťuje silný a konstantní průtok vzduchu. Tyto vlastnosti dělají bezolejové kompresory značky GENTILIN zcela výjimečnými. Jsou výkonné, kompaktní, přenosné a vhodné pro nepřetržitý provoz bez častých a nákladných údržeb.
Vysoká mobilita
Konstrukce všech kompresorů GENTILIN byla koncipována na základě požadavků uživatele. Často se můžeme setkat s těžkými podmínkami, které nejsou při práci optimální. Vysoká mobilita, kterou potřebuje uživatel, je základním prvkem při konstrukci produktů značky GENTILIN.
Profesionální kvalita
Abychom garantovali nejvyšší kvalitu stroje, jsou kompresory série COMPACT AIR kompletně vyráběny, montovány a testovány přímo ve výrobním závodu v Itálii. Každý stroj prochází před prodejem přísnou kontrolou a testováním. Dlouhá životnost kompresorů COMPACT AIR je umožněna díky kvalitě použitých materiálů a nízkému počtu otáček elektromotoru.
Kompresory COMPACT AIR jsou vhodné pro aplikace, které spadají do profesionální kategorie a které mají vysokou spotřebu vzduchu. Dokonalá kombinace absolutní spolehlivosti a vysoké provozní účinnosti.
Oblasti použití
Kompresory COMPACT AIR jsou určeny zejména pro profesionální použití. Jsou vhodné pro řemeslníky, malé a střední dílenské provozy, lakýrníky a čalouníky. Řadu COMPACT AIR doporučujeme všem zákazníkům s nároky na rozměry a mobilitu stroje. Bezolejové provedení splňuje nároky všude, kde je třeba mít k dispozici perfektně čistý vzduch, a to i při nízkých teplotách.

Nabídku pístových kompresorů Gentilin COMPACT AIR naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

COMPACT AIR B110-05

Gentilin compact air B110 05


COMPACT AIR C330-03

Gentilin compact air B110 05

COMPACT AIR C330-24

Gentilin compact air B110 05

 COMPACT AIR C330-50

Gentilin compact air B110 05

 COMPACT AIR C330-100 a C330-150

Gentilin compact air B110 05

 COMPACT AIR E660-100, E660-200, E660-270

Gentilin compact air B110 05

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení