Orlik logo

Firma ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo je s více jak 60 letou tradicí prověřený výrobce pístových kompresorů, které zaručují spolehlivost, hospodárnost provozu a dlouhou životnost. Jsou vhodné pro menší průmyslové provozy a řemeslné dílny.
Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování se kompresory ORLÍK vyznačují dlouhou životností, vysokou provozní spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů ORLÍK:

Pístové kompresory řady ORFI
Kompresory vhodné pro použití v domácích dílnách a menších provozech, kde není potřeba trvalé dodávky stlačeného vzduchu.

 

Pístové kompresory řady Original
Kompresory určené pro průmyslové použití s trvalým režimem provozu. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a řemeslnému zpracování zajišťují dlouhou živostnost, provozní spolehlivost a nízké nároky na údržbu. 

Pístové kompresory řady Oilless
Profesionální kompresory určené pro obory s vysokými nároky na čistotu stlačeného vzduchu.

Nabídku pístových kompresorů značky ORLÍK naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás.
Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení