Italský výrobce šroubových kompresorů FINI patří s více než 60 lety zkušeností, 1300 zaměstnanci a pěti výrobními místy ke globálním lídrům v odvětví stlačeného vzduchu.
Díky vysokým investicím do výzkumu a vývoje splňují šroubové kompresory FINI ty nejvyšší standardy kvality. Jsou určeny pro trvalý provoz ve velmi tvrdých podmínkách, kladou zvláštní důraz na spotřebu energie, nízké provozní náklady, jednoduchou údržbu, snadnou instalaci a snadné použití.

Nabídku šroubových kompresorů FINI naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ šroubového kompresoru.

Výkonnostní kategorie šroubových kompresorů FINI:

Šroubové kompresory MICRO (2,2 - 5,5 kW)

Šroubové kompresory CUBE (4 - 7,5 kW)

Šroubové kompresory K-MAX (5,5 - 37 kW)

Šroubové kompresory PLUS (7,5 - 75 kW)


Vzdálený monitoring kompresoru

Ke svému kompresoru můžete přidat také zvdálený monitoring kompresoru, tzv. SMS Device. Díky tomuto inovativnímu zařízení získáte přehled o aktuálním stavu z pohodlí své kanceláře či domova. Lze instalovat na všech kompresorech vybavených řídicí jednotkou ETIV. sms device vzdaleny monitoring gif
Pokud je zařízení připojeno na internetovou síť přes Wi-Fi nebo Ethernet, mohou být v případě poruch automaticky odesílány e-mail o problému. Lze také nastavit periodické odesílání e-mailů (každou hodinu, každý den, každý týden), s aktuálním stavem pro dokonalou kontrolu stroje a dodržování pravidelných servisních intervalů, díky kterým bude mít kompresor dlouhou životnost.

sms device vzdaleny monitoring tablet gif

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení