psa

Dodáváme generátory dusíku prestižního německého dodavatele. Firma INMATEC gas technology s více než 25 letou tradicí je průkopníkem a mezinárodním leaderem ve výrobě dusíkových a kyslíkových generátorů. 

Inmatec OnGo Firma disponuje více než 5800 instalovanými systémy po celém světě a splňuje přísné požadavky na efektivitu a kvalitu výroby.

PSA (Pressure Swing Adsorptions) umožňuje nepřetržitou dodávku dusíku o čistotě až do 6.0/1.0 ppm (zbytkového kyslíku) a dodává 0.50 - 10 000 Nm3/h.

Dusík

Technologie INMATEC je založená na principu adsorpce s molekulárním uhlíkovým sítem. Adsorpce je procedura, při níž dochází k separaci dusíkových molekul od molekul kyslíku. Tato technologie spolu se speciálními postupy INMATECu vytváří stálou produkci dusíku a jeho zaručenou čistotu až do 99.9999%.

PSA generátory dusíku Inmatec se rozdělují do verzí

PN OnGo   PN OnTouch   PN PAN   PO OnGO 1350 x620  

Video: Technologie PSA

 Pokud se video nezobrazilo, najdete jej ZDE.

 

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení