AF série

Aluminiové filtry stlačeného vzduchu - 16 bar
Filtry stlačeného vzduchu AF series se používají pro efektivní odstranění pevných částic, vody, olejových par, příměsí a pachů ze stlačeného vzduchu v průmyslových aplikacích.
Typ a velikost filtrů závisí na průtoku stlačeného vzduchu a na typu a množství znečištění.
Dostupné doprovodné vybavení je popsáno na níže uvedených obrázcích.

 • maximální provozní tlak:            16 bar (232 psi)
 • rozmezí provozních teplot:        1,5 - 65 °C (35 to 149 °F)

Standardní vybavení zahrnuje těleso filtru a vložku.


Aluminiové filtry - filtrační elementy
Vložky AF filtrů zahrnují 6 filtračních stupňů (B, P, R, M, S a A). Jsou určeny k odstraňování částic, vody, olejových par, příměsí a pachů ze stlačeného vzduchu. Byly vyvinuty dva stupňe filtračních vložek: A2 pro vysoce efektivní odstranění olejových par a pachů a H2 pro vysoce účinné odstranění oxidu uhelnatého ze stlačeného vzduchu.
Konstrukce filtračního média zajišťuje efektivní a úsporné odstranění většiny znečišťujících látek obsažených v systémech stlačeného vzduchu.
Materiály jsou odolné proti korozi a vhodné pro většinu aplikací.
Velikost filtru a vložky je určována průtokem stlačeného vzduchu. Všechny filtry jsou navrženy pro provozní tlaky do 16 bar (232 psi).

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení