AF série

Aluminiové filtry stlačeného vzduchu - 16 bar
Filtry stlačeného vzduchu AF series se používají pro efektivní odstranění pevných částic, vody, olejových par, příměsí a pachů ze stlačeného vzduchu v průmyslových aplikacích.
Typ a velikost filtrů závisí na průtoku stlačeného vzduchu a na typu a množství znečištění.
Dostupné doprovodné vybavení je popsáno na níže uvedených obrázcích.

 • maximální provozní tlak:            16 bar (232 psi)
 • rozmezí provozních teplot:        1,5 - 65 °C (35 to 149 °F)

Standardní vybavení zahrnuje těleso filtru a vložku.


Aluminiové filtry - filtrační elementy
Vložky AF filtrů zahrnují 6 filtračních stupňů (B, P, R, M, S a A). Jsou určeny k odstraňování částic, vody, olejových par, příměsí a pachů ze stlačeného vzduchu. Byly vyvinuty dva stupňe filtračních vložek: A2 pro vysoce efektivní odstranění olejových par a pachů a H2 pro vysoce účinné odstranění oxidu uhelnatého ze stlačeného vzduchu.
Konstrukce filtračního média zajišťuje efektivní a úsporné odstranění většiny znečišťujících látek obsažených v systémech stlačeného vzduchu.
Materiály jsou odolné proti korozi a vhodné pro většinu aplikací.
Velikost filtru a vložky je určována průtokem stlačeného vzduchu. Všechny filtry jsou navrženy pro provozní tlaky do 16 bar (232 psi).

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení