Sylicone free série

Filtry stlačeného vzduchu bez silikonu
Tyto filtry byly speciálně vyvinuty pro aplikaci v lakovnách a nanášení barev. Neobsahují látky, které by mohly způsobit vady při nanášení barev a lakování. Filtry zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a nežádoucích plynných odérů ze systémů stlačeného vzduchu.

Aby byla zajištěna požadovaná kvalita stlačeného vzduchu pro lakýrnické aplikace, musí být v těle fitru zabudován speciální filtrační element (B, P, R, M, S, A).

Technické parametry:

 • maximální provozní tlak:                          16 bar (232 psi)
 • rozmezí provozních teplot:                      1,5 - 65 °C (35 - 149 °F)

Aplikace:

 • lakovny a nanášení barev
 • automobilový průmysl

Filtrační elementy

Filtrační elementy pro filtry stlačeného vzduchu bez silikonu byly speciálně vyvinuty pro aplikace v lakovnách a nanášení barev. Elelmenty neobsahují látky způsobující vady při lakování a nanášení barev a zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a plynných pachů ze systémů stlačeného vzduchu.

 
Filtrační element je nutné vyměnit alespoň každých 12 měsíců nebo pokud pokles tlaku dosáhne 350 mbar.

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení