Sylicone free série

Filtry stlačeného vzduchu bez silikonu
Tyto filtry byly speciálně vyvinuty pro aplikaci v lakovnách a nanášení barev. Neobsahují látky, které by mohly způsobit vady při nanášení barev a lakování. Filtry zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a nežádoucích plynných odérů ze systémů stlačeného vzduchu.

Aby byla zajištěna požadovaná kvalita stlačeného vzduchu pro lakýrnické aplikace, musí být v těle fitru zabudován speciální filtrační element (B, P, R, M, S, A).

Technické parametry:

 • maximální provozní tlak:                          16 bar (232 psi)
 • rozmezí provozních teplot:                      1,5 - 65 °C (35 - 149 °F)

Aplikace:

 • lakovny a nanášení barev
 • automobilový průmysl

Filtrační elementy

Filtrační elementy pro filtry stlačeného vzduchu bez silikonu byly speciálně vyvinuty pro aplikace v lakovnách a nanášení barev. Elelmenty neobsahují látky způsobující vady při lakování a nanášení barev a zajišťují vysoce efektivní odstranění vody, olejových par, uhlovodíků a plynných pachů ze systémů stlačeného vzduchu.

 
Filtrační element je nutné vyměnit alespoň každých 12 měsíců nebo pokud pokles tlaku dosáhne 350 mbar.

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení