SF série

Sterilní filtry z nerez oceli SF 16 bar

Sterilní SF filtry z nerez oceli jsou navrženy pro odnímání nečistot z aplikací stlačeného vzduchu ve farmaceutickém, chemickém a potravinářském průmyslu. Nacházejí uplatnění v biotechnologiích, pivovarech, mlékárnách, nemocnicích a při aseptickém balení.

Z tohoto důvodu jsou SF filtry vyrobeny z kvalitní nerez oceli (kvalita 1.4301, na vyžádání 1.4404). Tělo filtru je je leštěno - třída Ra1.6.je leštěno - třída Ra1.6.

Filtračním médiem jsou borosilikátová mikrovlákna, která mohou eliminovat až 99,99 % nečistot, jejichž velikost je menší než 0,01 µm.

Technické parametry:

 • maximální provozní tlak:                                            10 (16) bar
 • rozmezí provozních teplot:                                       - 20 až 150 °C
 • 15 min. teplotní limit v průběhu sterilizace:               200 °C

Filtrační elementy pro SF filtry:
Filtračním médiem jsou vysoce kvalitní borosilikátová mikrovlákna, která eliminují až 99,99 % nečistot, jejichž velikost je menší než 0,01 µm.

Filtrační elementy pro SF filtry

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.        

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení