SF série

Sterilní filtry z nerez oceli SF 16 bar

Sterilní SF filtry z nerez oceli jsou navrženy pro odnímání nečistot z aplikací stlačeného vzduchu ve farmaceutickém, chemickém a potravinářském průmyslu. Nacházejí uplatnění v biotechnologiích, pivovarech, mlékárnách, nemocnicích a při aseptickém balení.

Z tohoto důvodu jsou SF filtry vyrobeny z kvalitní nerez oceli (kvalita 1.4301, na vyžádání 1.4404). Tělo filtru je je leštěno - třída Ra1.6.je leštěno - třída Ra1.6.

Filtračním médiem jsou borosilikátová mikrovlákna, která mohou eliminovat až 99,99 % nečistot, jejichž velikost je menší než 0,01 µm.

Technické parametry:

 • maximální provozní tlak:                                            10 (16) bar
 • rozmezí provozních teplot:                                       - 20 až 150 °C
 • 15 min. teplotní limit v průběhu sterilizace:               200 °C

Filtrační elementy pro SF filtry:
Filtračním médiem jsou vysoce kvalitní borosilikátová mikrovlákna, která eliminují až 99,99 % nečistot, jejichž velikost je menší než 0,01 µm.

Filtrační elementy pro SF filtry

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení