Adsorpční sušičky ATS jsou novou generací adsorpčních sušiče. suší stlačený vzduchu až po rosný bod -7 °C dle normy ISO 8573-1 CLASS 1. Tyto adsorpční sušiče jsou kompaktní zařízení připravené  k zapojení, mají zabudované filtry na přívodu a vývodu stlačeného vzduchu. Zařízení je vyráběné pro efektivní a spolehlivé sušení pro průtok až do 320 m³/h.

Nová generace adsorpčních sušiček má za následek dlouhodobý a neustálý vývoj založený na vysokém technickém know-how. Sušiče ATS vysokou kvalitu při zpracování stlačeného vzduchu a udržuje tento trend pomocí adsorpční sušičky HGO, což dále zvyšuje účinnost a udržuje kvalitu na své známé vysoké úrovni.

Pokud v nabídce není adsorpční sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

Adsorpční sušiče ATS

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.        

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení