Adsorpční sušičky ATS jsou novou generací adsorpčních sušiče. suší stlačený vzduchu až po rosný bod -7 °C dle normy ISO 8573-1 CLASS 1. Tyto adsorpční sušiče jsou kompaktní zařízení připravené  k zapojení, mají zabudované filtry na přívodu a vývodu stlačeného vzduchu. Zařízení je vyráběné pro efektivní a spolehlivé sušení pro průtok až do 320 m³/h.

Nová generace adsorpčních sušiček má za následek dlouhodobý a neustálý vývoj založený na vysokém technickém know-how. Sušiče ATS vysokou kvalitu při zpracování stlačeného vzduchu a udržuje tento trend pomocí adsorpční sušičky HGO, což dále zvyšuje účinnost a udržuje kvalitu na své známé vysoké úrovni.

Pokud v nabídce není adsorpční sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

Adsorpční sušiče ATS

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení