Stlačený vzduch obsahuje kontaminanty jako jsou voda, olej a pevné nečistoty, které musí být ze vzduchu odstraněny nebo zredukovány na přijatelnou úroveň podle specifických požadavků jednotlivých aplikací. Norma ISO 8573-1 specifikuje třídy kvality stlačeného vzduchu pro tyto jednotlivé složky kontaminace vzduchu.

Řídící jednotka instalovaná na adsorpčních sušičkách řady v kombinaci s indikátory monitorujícími provoz sušičky zajišťuje provoz celého zařízení. Řídící jednotka zobrazuje informace o stavu pomocí šesti LED diod - jedné pro napájení, jedné pro stav alarm/stand-by a čtyř pro kontrolu stavu ventilů.

Nabídku adsoprčních sušičů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není adsorpční sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

A-dry

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení