Stlačený vzduch obsahuje kontaminanty jako jsou voda, olej a pevné nečistoty, které musí být ze vzduchu odstraněny nebo zredukovány na přijatelnou úroveň podle specifických požadavků jednotlivých aplikací. Norma ISO 8573-1 specifikuje třídy kvality stlačeného vzduchu pro tyto jednotlivé složky kontaminace vzduchu.

Řídící jednotka instalovaná na adsorpčních sušičkách řady v kombinaci s indikátory monitorujícími provoz sušičky zajišťuje provoz celého zařízení. Řídící jednotka zobrazuje informace o stavu pomocí šesti LED diod - jedné pro napájení, jedné pro stav alarm/stand-by a čtyř pro kontrolu stavu ventilů.

Nabídku adsoprčních sušičů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není adsorpční sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

A-dry

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.        

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení