Kondenzační sušiče Januška ATS spotřebovávají méně elektrické energie díky své moderní konsrukci a pokročilému řízení. Jsou vybaveny elektronickým nebo programovatelným časovým odvaděčem kondenzátu. Ochlazují vzduch dle normy ISO 8573-1 třídy 4 na +3°C rosného bodu. 

Tyto sušiče obsahují ceněný patentovaný výměník tepla v provedení 4 v 1 s optimalizovanou dynamikou kapalin snižující tlakové ztráty zařízení na minimum, díky čemuž jsou schopny snížit provozní náklady.

Výměník tepla ATS

Další informace o sušičích Januška ATS najdete ke stažení ZDE v PDF.

Nabídku kondenzačních sušičů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kondenzační sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

 

Kondenzační sušiče ATS

Aktuality

 • Jsme v Brně!

  Otevřeli jsme kamennou prodejnu v Brně. Najdete nás na Brněnské ulici v Modřicích.      

  Číst dál...

 • Do práce na kole

  🚲 Říká vám něco celostátní výzva Do práce na kole? My se již tradičně zúčastníme s naším JANUŠKA KOMPRESTÝMem ve složení Radim Januška, Michal Drábek, Přemysl Bambuch, Dalibor Taibl a Zdenka Valčíková. Podpoříme tak snahu o snížení ekologické...

  Číst dál...

 • V pátek 29.3.2019 - ZAVŘENO

  V pátek 29.3.2019 bude na našich prodejnách v Lukově i v Olomouci probíhat inventura, prodejny tedy budou uzavřeny. Objednávky z e-shopu vyřídíme v následujícím týdnu. Budete-li něco naléhavě potřebovat, zavolejte nám a domluvíme se. Děkujeme za...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení