Kondenzační sušiče řady OC jsou od kvalitního slovinského výrobce, všechny produkty vyráběny v Evropě. Série sušičů je navržena tak, aby bylo zajištěno snadné napojení vzduchových spojů, což snižuje tlakovou ztrátu na spojích. Kompaktní rozměry, optimalizované uspořádání a inovativní řešení snižují výrobní náklady za současného zajištění stejné úrovně spolehlivosti a kvality - za velmi příznivé ceny.

Standardní vybavení kondenzačních sušičů série OC:

 • skříň s pískovaným (prachovým) povrchem
 • obtokový ventil pro horký plyn z kvalitní nerezoceli (umožňuje provoz sušičky i v částečném zatížení a chrání odpařovač před zamrznutím).
 • rychlospojka pro solenoidový ventil odvaděče kondenzátu umožňující rychlé a snadné čištění
 • servisní vstup pro doplnění chladiva
 • spínač on/off

Ovládací panel je vybaven indikátorem rosného bodu a hlavním vypínačem (on/off).

Nabídku kondenzačních sušičů také naleznete v našem e-shopu.
Pokud v nabídce není kondenzační sušič, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ sušiče.

 

 

Sušič Omega Air

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení