Malá, ale jasná hvězda
Sušič Starlette byl navržen s jasnou myšlenkou a cílem: zaručit trvalou kvalitu stlačeného vzduchu, možnost okamžité instalace a snadnou údržbu bez ohledu na složitost umístění a náročnost okolních podmínek. Dosažení tohoto záměru s sebou přineslo několik inovačních konstrukčních řešení, která nezajišťují pouze to, že sedá sušič Starlette použít pro všechny možné aplikace a okolní podmínky a lze jej nesmírně jednoduchým způsobem namontovat do vzduchového okruhu, ale především zaručují jeho provozní spolehlivost, špičkové pracovní parametry a ohleduplnost k životnímu prostředí. Sušič Starlette se tak stává tím nejsprávnějším řešením pro jakékoliv potřeby úpravy stlačeného vzduchu.

Přednosti

 • špičkové provozní parametry
 • trvale automatický provoz
 • minimální spotřeba energie
 • ekologické chladivo
 • bezdrátový odvaděč v lehce přístupné komoře
 • Výběr vhodného modelu

Sušič Starlette je určen pro provoz v těch nejnáročnějších podmínkách - maximální pracovní tlak do 16 barg, vstupní teplota vzduchu do 60°C a teplota okolí do 50°C. Sušič se vyrábí pro veškerá napětí o frekvenci 50 a 60 Hz.

Jednoduchá instalace
Sušič Starlette se vyznačuje minimalizovanými rozměry a výhodným prováděním veškeré údržby pouze z jedné strany. Tyto přednosti pak umožňují zjednodušené umístění v kompresorové stanici. Připojovací otvory jsou umístěny z vrchní plochy sušiče, což dovoluje montáž na zeď nebo panel. Svou koncepcí jsou pak sušiče Starlette vhodné pro instalaci na kompresor.

Snadná obsluha
Starlette nevyžaduje žádné pracné nastavování parametrů, stačí ho jen spustit a dál již pracuje zcela automaticky. To znamená, že veškeré provozní parametry sušiče se samočinně udržují na optimálních hodnotách ve vazbě na okolní podmínky. Propracovaný, ale stále ještě jednoduchý, chladící okruh zaručuj trvalý provoz s minimálními náklady na údržbu. Odvaděč kondenzátu je zabudován v lehce přístupné komoře.

Inovační řešení
Sušič díky své pokrokové konstrukci pracuje se špičkovými hodnotami rosného bodu. Nejvyšší možná účinnost odloučení kondenzátu je zaručována jemným clonovým separátorem. Odvod kondenzátu probíhá bez ztráty stlačeného vzduchu. Konstrukce, výroba a zkoušení sušičů je certifikováno podle ISO 9001. Starlette je nositelem značky kvality CE.

Ekologické chladivo
Ekologické chladivo je standardní výbavou sušiče Starlette. Díky nadmíru dimenzovanému výměníku vzduch-vzduch, který je součástí všech modelů, je spotřeba energie chladícím kompresorem na minimální úrovni. Díky velmi nízké tlakové ztrátě a provozu bez ztráty stlačeného vzduchu získává sušič Starlette charakter energeticky úsporného zařízení.

Kondenzační sušič Starlette

Všechny modely jsou dodávány s ekologickým chladivem R134a.
Typy odváděčů: automatický plovákový HDIC, časově řízený HDT001, elektronicky řízený RDD1.

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení