OEKOSORB

Originální filtry pro novou řadu separátorů ÖWAMAT
Nové separátory ÖWAMAT jsou určeny k separaci kompresorových kondenzátů, nejsou již na bázi aktivního uhlí, nýbrž je použitá nová technologie filtrace.

Filtry již není potřeba předem aktivovat v čisté vodě.

Technické údaje:

Sada filtrů pro separátor   Hmotnost (kg)
ÖWAMAT 10   0.5
ÖWAMAT 11 1.1
ÖWAMAT 12  1.98
ÖWAMAT 14  3.38
ÖWAMAT 15 6.03
ÖWAMAT 16 11.12

OEKOSORB

Originální filtry do starších verzí separátorů ÖWAMAT
Originální filtry OEKOSORB vznikly po mnohonásobných zkouškách různých kompresorových kondenzátů, kde se ukázalo, že nestačí běžně vyráběné aktivní uhlí. OEKOSORB filtry jsou vyráběny speciální technologií, jsou vždy testovány a opatřeny plombou BEKO. V posledních letech se na našem trhu objevily neoriginální náhrady v různých cenách a hlavně nevalné kvality. Nezáleží však jen na kvalitě aktivního uhlí a správně rozložené zrnitosti (originální filtry nemají pouze jeden druh zrnitosti) ale též přesně zhotoveném kónickém obalu, neboť filtr musí dokonale vytěsnit komoru, do níž bude vsazen.

Pouze separátory ÖWAMAT s originálními filtry OEKOSORB byly schváleny „Zkušebním institutem pro stavební techniku".

Jelikož je potřeba filtry 24 hod. před vsazením do separátoru aktivovat v čisté vodě, nabízíme k filtrům speciální boxy, v kterých je možné je aktivovat při minimální spotřebě vody a prostoru a následně vyměněné filtry mohou být vloženy do boxu na odkapání.

Technické údaje:

Sada filtrů pro separátor Předfiltr x l Aktivní uhlí x l  Hmotnost (kg)
ÖWAMAT 1 a 2 1x2  1x3 1
ÖWAMAT 3   1x7,5 2,5
ÖWAMAT 4  1x4,5 1x8 3
ÖWAMAT 5    2x16 7,5
ÖWAMAT 5R 1x9 1x17 4,5
ÖWAMAT 6 1x9 2x17 9
ÖWAMAT 8 1x30  2x45 25
ÖWAMAT 8   1x82 23

 

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení