DrinkGas logo

Jste provozovatelem výčepu nápojů?

V tom případě potřebujete kvalitní výčepní plyn kterým je DrinkGAS. Jedná se o výčepní médium, které Vám zajistí optimální ochranu nápojů, chuťovou i kvalitativní stálost až do úplného vytočení nápoje.

Podrobné informace najdete na stránkách ZDE .

Narozdíl od plynů vyráběných průmyslovou destilací, DrinkGAS není vyráběn z technických plynů, které musí být upraveny pro kontakt s potravinami. DrinkGAS je vyráběn moderní metodou separace plynů membránami ve speciálním složení, které Vám přinese překvapivé výsledky.Tím, že je DrinkGAS vyráběn lokálně, vytváří až 20x nižší zátěž na životní prostředí.

Při čepování piva dosáhnete velmi jemnou "šlehačkovou" pěnu a dojde k zachování aromatu, chuťových esencí a pivo má říz jako pivo čepované přímo z pivovaru.
Při čepování limonád, včetně kofoly, dochází díky DrinkGAS ke snížení nežádoucího pěnění což urychluje výčep.
Při čepování vína pomocí DrinkGAS dojde k lepšímu uchování vůně, esence a chrání víno před oxidací.

DrinkGAS lze používat společně pro všechny typy čepovaných nápojů čímž výrazně snížíte prostorové a provozní nároky ve Vašem provozu.

DrinkGAS je dodáván: 
a) jako "Offline zdroj" v tlakových láhvích o objemu 10 nebo 20 litrů.
b) jako "Online zdroj" a to v případě, že Vaše spotřeba plynu překročí logisticky a ekonomicky přijatelnou míru. V tomto případě můžeme ve Vašem provoze instalovat generátor, který Vám bude plyn vyrábět přímo na místě.

OFFLINE ZDROJ = tlakové láhve DrinkGAS
Plyn je plněn do dvou velikostí láhví o objemech 10l a 20l na pracovní tlak 200 bar. Jeden litr plynu DrinkGAS postačí k výčepu 1 x 50l sudu s nápojem. Láhve jsou osazeny standartním ventilem pro připojení standartní regulace tlaku N2. K plnění dochází pomocí technologie NITROS přímo v prodejních místech. Proces výroby plynu a plnění láhví je pod pravidelnou kontrolou poskytovatele licence DrinkGAS.

Ventily tlakových láhví jsou osazeny speciální pojistkou, která omezuje úplné vypuštění obsahu láhve, aby v láhvi zůstal minimální bezpečnostní přetlak z důvodu zajištění čistoty obsahu láhve. Láhve pro DrinkGAS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, což podstatně snížilo jejich hmotnost při zachování maximální bezpečnosti. Povrchová úprava je provedena odolným práškovým lakováním a splňuje vysoké hygienické nároky moderních gastronomických provozů. Láhve s plynem jsou označeny etiketou konkrétního výrobce včetně označení data výroby s předepsanou expirační dobou 3 měsíce.

 • Láhev o objemu 10 litrů má hmotnost 15 kg a rozměry 550x204mm (výška x průměr).
 • Láhev o objemu 20 litrů má hmotnost 22 kg a rozměry 880x204mm (výška x průměr).

K plné tlakové láhvi je vždy přiložen bezpečnostní list. Tlakové láhve jsou vyrobeny v souladu s předepsanými normami. Náplň láhví - plyn DrinkGAS splňuje normu EIGA. Informace o prodeji produktů hledejte u lokálních prodejců. ONLINE ZDROJ - Generátor DrinkGAS & Nitros Inside. V případě, že zásobování tlakovými láhvemi je pro Vás ekonomicky a logisticky neúnosné lze instalovat přímo v místě spotřeby

ONLINE ZDROJ = generátor NITROS Inside
Lokálně instalovaný generátor plně pokryje výkonové potřeby provozovny přímým napojením na plynový rozvod výčepního zařízení. V případě potřeby lze instalovat i přiměšování CO2 pro zvýšení perlivosti některých druhů nápojů.

Hlavní výhodou "Online zdroje" dusíku je především uživatelský komfort a nezávislost na dodávkách "Offline zdrojů" v tlakových láhvích. Výkon generátoru dusíku lze konfigurovat na libovolnou spotřebu.

Provozní náklady na výrobu plynu jsou pouze ve formě spotřeby elektrické energie v řádu jednotek kW denně. Vzhledem k nulové logistice při dodávkách a malé energetické náročnosti lze uvést, že takto vybavený provoz minimalizuje emise CO2.

Generátory jsou do provozoven poskytovány formou pronájmu za cenu odvozenou od ekvivalentní spotřeby "Offline" lahvovaných plynů DrinkGAS.

 

Aktuality

 • Kariéra u Janušky

  Hledáme do našeho týmu v Lukově u Zlína a Olomouci nové kolegy na pozice: Obchodník pro B2B market. Referent prodeje. Servisní technik. Obchodní zástupce. Více informací o volných pracovních pozicích naleznete ZDE.

  Číst dál...

 • Inventura skladových zásob ve dnech 31. 3. - 1. 4.

  Provozovny Lukov, Olomouc a Brno budou v těchto dnech zavřeny. V důsledku inventury a nadcházejících velikonočních svátků může dojít ke zpoždění doručení objednaného zboží.  V naléhavých případech nás můžete kontaktovat na tel. číslech: Prodejna...

  Číst dál...

 • Prodejny a servisní opravny otevřeny

  PRODEJNY A SERVISNÍ OPRAVNY ZŮSTÁVAJÍ OTEVŘENY Firma JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., se sídlem Průmyslová 509, 763 17 Lukov, IČO 26905141,INFORMUJE:Na základě Nařízení vlády jsme provedli nutná opatření a podáváme informace o provozu našich kamenných...

  Číst dál...

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení