Membránové generátory Atlas Copco

Generátory Atlas Copco

Membránové generátory dusíku

Generátory dusíku, tzv. „membránové“, separují dusík ze stlačeného vzduchu pomocí dutých membránových vláken.

Membrána zajišťuje, že vodní pára, kyslík, oxid uhličitý a zbylé vzácné plyny unikají stěnami vláken do okolní atmosféry. Větší molekuly dusíku nedokáží proniknou stěnami dutých vláken a tak prochází celou délkou vlákna až do zásobníku, odkud už dusík proudí k aplikaci.

Generátory Atlas Copco

Množství vyráběného dusíku

Membránovou technologií můžete vyrábět množství dusíku od desetin jednotek až po stovky Nm³ dusíku za hodinu, v závislosti na požadované čistotě plynu. Kombinací více jednotek můžete vyrábět až tisíce Nm³.

Membránová technologie umožňuje výrobu dusíku o čistotě 95% až 99,5%, proto nachází uplatnění zejména v potravinářství, ochranné atmosféře, prevenci proti hoření, atp.

Generátory Atlas Copco

Membránové generátory NGM+ 7-70

Membránové generátory dusíku Atlas Copco NGM+ jsou kompaktní, tiché a spolehlivé generátory, které maximalizují robustnost a jednoduchost membránové technologie.

Díky mimořádné nízké spotřebě vzduchu a energie rovněž nabízí nejnižší náklady na vlastnictví na současném trhu.

Jednotka NGM+ zaručuje nepřetržitou dodávku vysoce kvalitního suchého dusíku se stabilní čistotou. Plynulé spouštění chrání membránu a prodlužuje její životnost. Tichý provoz umožňuje instalaci stroje na podlahu výrobního prostoru.

Generátory Atlas Copco

Membránový generátor NGMs 1-3

Membránové generátory dusíku Atlas Copco GNMs jsou efektivním řešením pro výrobu dusíku v místě použití. Tento generátor dusíku typu Plug & Play je kompaktní, spolehlivý a extrémně nenáročný na údržbu.

Generátory dusíku NGMs využívají technologii membránové separace. Můžete zvolit čistotu dusíku, kterou vyžaduje vaše aplikace, od 95 % do 99,5 %.

S jednotkou NGMs můžete začít hned, není třeba objednávat a skladovat N2 v lahvích. Vše, co potřebujete, je přívod suchého stlačeného vzduchu a můžete začít vyrábět vlastní dusík.

Máte dotaz nebo chcete nabídku?

Napište nám

Proč zvolit

Kompresory od Janušky

Záruční a pozáruční servis

Nízké provozní náklady

Proškolený personál

Prověřené značky kompresorů

Náhradní díly skladem

30 let zkušeností