Strojní chlazení Atlas Copco

Strojní chlazení, nazývané také kompresorové chlazení, je jedna z nejpoužívanějších metod výroby chladu v oblasti průmyslového odvětví. Hlavní princip strojního chlazení je založen na odpařování a kondenzaci chladiva.

V naší nabídce naleznete strojní chladiče renomované značky Atlas Copco určené pro venkovní i vnitřní instalaci. Tyto chladiče jsou určeny pro všechny aplikace vyžadující spolehlivost, kontinuitu provozu, vysoký výkon a nízké náklady na provoz.

Kompresorové chlazení má své využití v potravinářském průmyslu, strojírenském průmyslu, IT technologie, výroba kaučuku, vstřikovací lisy atd.

Průmyslové chillery TCX

Průmyslové chillery Atlas Copco TCX jsou vhodné pro širokou škálu aplikací, které vyžadují chlazení vodou. Jsou zkonstruovány s nejnovější interní technologií, která je vhodná pro průmyslové použití.

Chillery Atlas Copco TCX jsou standardně dodávané s pokročilým monitorovacím systémem řídící jednotky Elektronikon MkV Touch, který přináší ovládání jednotky doslova na dosah ruky uživatele (od modelu TCX 11A).

Chillery Atlas Copco TCX byly navrženy pro snadnou údržbu s bezpečnostními prvky, které jsou součástí standardní výbavy. Všechny tyto součásti přispívají ke zvýšení spolehlivosti systému a zajištění produktivity.

Průmyslové chillery TCA

Průmyslové vodní chillery Atlas Copco TCA patří mezi nejnovější inovace v řadě chillerů pro optimální úspory energie.

Řada TCA55-215 společnosti Atlas Copco zahrnuje hybridní vodní chillery typu “Plug & Play” se sekcí volného chlazení a sekcí patentovaného adiabatického předchlazování na přívodu. Pokud TCA pracuje v režimu volného chlazení, energii spotřebovávají pouze ventilátory s regulací otáček.

Součásti chilleru Atlas Copco TCA umožňují jeho použití v široké škále aplikací v průmyslových odvětvích. Chiller řady TCA55-215 lze instalovat ve vnitřním i venkovním prostředí díky použití spolehlivých součástí s krytím IP54.

Máte dotaz nebo chcete nabídku?

Napište nám

Proč zvolit

Kompresory od Janušky

Záruční a pozáruční servis

Nízké provozní náklady

Proškolený personál

Prověřené značky kompresorů

Náhradní díly skladem

30 let zkušeností