Strojní chladiče

Nejpoužívanější metoda výroby chladu v průmyslové oblasti.

Výhody strojního chlazení

Snadné nastavení teploty, rychlý náběh chlazení.

Strojni chlazení HITEMA

Nabízíme chladiče renomované značky HITEMA.

Kalkulace projektu

Připravíme vám kalkulaci projektu se strojním chlazením.

Naše společnost JANUŠKA KOMPRESORY zajišťuje široké spektrum služeb, mezi které patří i komplexní technické řešení chlazení technologií včetně realizací. Provádíme projekce a realizace na klíč podle požadavků zákazníka s cílem ekonomické návratnosti investičního projektu.

Strojní chlazení, nazývané také kompresorové chlazení, je jedna z nejpoužívanějších metod výroby chladu v oblasti průmyslového odvětví. Hlavní princip strojního chlazení je založen na odpařování a kondenzaci chladiva. 

V naší nabídce naleznete strojní chladiče renomované značky HITEMA určené pro venkovní i vnitřní instalaci. Tyto chladiče jsou určeny pro všechny aplikace vyžadující spolehlivost, kontinuitu provozu, vysoký výkon a nízké náklady na provoz.

Využití kompresorového chlazení:

  • IT technologie,
  • potravinářský průmysl,
  • strojírenský průmysl,
  • vstřikovací lisy,
  • výroba kaučuku, atd.

Mezi hlavní výhody strojního chlazení patří snadné nastavení požadované teploty, rychlý náběh chlazení, kontinuální chlazení technologií, nejpoužívanější typ chlazení technologií.

Máte zájem o chlazení vámi požadované technologie? Chcete připravit kalkulaci projektu se strojním chlazením? Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře a naši specialisté vás budou kontaktovat.

Máte dotaz nebo chcete nabídku?

Napište nám

Proč zvolit

Kompresory od Janušky

Záruční a pozáruční servis

Nízké provozní náklady

Proškolený personál

Prověřené značky kompresorů

Náhradní díly skladem

30 let zkušeností