Vzduch ve vašich službách

JANUŠKA KOMPRESORY

Naše společnost JANUŠKA KOMPRESORY zaujímá významné postavení v České republice jako spolehlivý dodavatel techniky stlačeného vzduchu již přes 30 let. Poskytujeme velké spektrum služeb pro fyzické osoby, drobné a střední podnikatele, ale i velké společnosti.

Mezi našimi zákazníky najdete renomované výrobce z oblasti strojírenské, potravinářské, dřevozpracující a nábytkářské, pneuservisy, lakovny a kovoobrábění, výrobny plastů, stavební firmy, tiskárny a mnoho dalších firem využívajících techniku stlačeného vzduchu.

Prodejna Januška

Provozovny a servisní centra

Lukov, Olomouc, Brno

Sídlo společnosti se nachází v Lukově u Zlína, kde je hlavní servisní středisko a prodejna o rozloze 1000 m2.

V Olomouci jsme pro naše zákazníky otevřeli moderní prodejnu se servisem , kde jsou kompresory a další technika vystavené v prostorném Showroomu.

V Brně poskytujeme obchodní zastoupení a servis pístových kompresorů, šroubových kompresorů, generátorů dusíku, chladících jednotek a další techniky stlačeného vzduchu.

INTERNETOVÝ OBCHOD

Kompresor.cz

Vybíráte nový kompresor? Potřebujete příslušenství nebo náhradní díly k technice stlačeného vzduchu? Kompletní nabídku produktů a příslušenství najdete v našem e-shopu, nebo si je můžete osobně prohlédnout v některé z našich kamenných provozoven v Lukově a Olomouci. Zde si také můžete vyzvednout objednané zboží a rádi vám odborně poradíme s výběrem.

Proč zvolit

Kompresory od Janušky

Záruční a pozáruční servis

Nízké provozní náklady

Proškolený personál

Prověřené značky kompresorů

Náhradní díly skladem

30 let zkušeností