PSA generátory Atlas Copco

Generátory Atlas Copco

Generátory dusíku typu PSA

Generátory dusíku typu “PSA” využívají principu střídavé tlakové adsorpce (Pressure Swing Adsorption).

Stlačený vzduch, upravený na požadované hodnoty, je střídavě vháněn do tlakových prostorů, které jsou naplněny tzv. molekulovým sítem. To na sebe navazuje molekuly kyslíku, oxidu uhličitého a ostatních molekul. Volné částice dusíku se díky větší velikosti nejsou schopny v tomto sítu zachytit a jsou vháněny do zásobníku dusíku. Tím se vytváří nepřetržitý proud dusíku, který lze využít v širokém spektru aplikací.

Generátory Atlas Copco

Množství výráběného dusíku

V naší nabídce  máme generátory dusíku od renomované značky Atlas Copco, která je zárukou nejvyšší kvality všech svých zařízení napříč celým průmyslem.

Generátory dusíku Atlas Copco můžou vyrábět množství dusíku od desetin jednotek až po stovky Nm³ dusíku za hodinu, v závislosti na požadované čistotě plynu. V kombinaci více jednotek generátorů dusíku Atlas Copco může vyrábět až tisíce Nm³.

Generátory Atlas Copco

PSA generátor dusíku NGP+ 8-130

Prémiový generátor dusíku Atlas Copco NGP+ 8-130 s technologií PSA je plně automatizovaný generátor nabízející čistotu dusíku od 95 % do 99,999 % s nejnižšími náklady na vlastnictví ve své třídě.

Generátory NGP+ se dodávají s rozsahem tlaku od 4 do 13 bar, až 300 bar s dotlačovacím kompresorem. Průtok až do 2 870 Nm3/h z jednoho generátoru.

Intuitivní řídící jednotka nabízí snadný výběr čistoty plynu, alarm čistoty, sledování a zadržení přiváděného vzduchu a možnosti připojení. Generátor je možné využít např. v potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu, pivovarnictví, v kovovýrobě atd. 

Generátory Atlas Copco

PSA generátor dusíku NGP 10-115

Generátory dusíku Atlas Copco NGP vybavené technologií PSA zajišťují průtok dusíku s vysokou kapacitou při potřebné čistotě a nákladově efektivním provozem.

Systémy NGP jsou k dispozici nepřetržitě s minimálními provozními náklady a náklady na údržbu.

Technologie PSA zaručuje vynikající návratnost investice. Model NGP je dodáván připravený k použití. Samozřejmě je třeba připojit přívod suchého stlačeného vzduchu.

Generátory Atlas Copco

Vysokotlaká jednotka generátoru dusíku

Systém pro výrobu dusíku Atlas Copco “vše v jednom” typu “Plug & Play”, který vám zajístí nezávislost na dodávkách plynu a úspory nákladů.

Souprava generátoru dusíku Atlas Copco obsahuje vše, co potřebujete k výrobě vlastního vysokotlakého dusíku na místě:

  • kompresor Atlas Copco řady GA s technologií VSD,
  • generátor dusíku Atlas Copco řady NGP+,
  • dotlačovací kompresor dusíku,
  • vzdušníky na vzduch a dusík,
  • sušiče a filtry.

Všechny součásti jsou vyrobeny podle standardů kvality společnosti Atlas Copco. Testují se, aby spolupracovaly na optimálním výkonu a spolehlivosti “Plug & Play”.

Máte dotaz nebo chcete nabídku?

Napište nám

Proč zvolit

Kompresory od Janušky

Záruční a pozáruční servis

Nízké provozní náklady

Proškolený personál

Prověřené značky kompresorů

Náhradní díly skladem

30 let zkušeností