NEJMENŠÍ ŠROUBOVÝ KOMPRESOR NA TRHU

Rádi bychom vám představili nejmenší šroubový kompresor od italského výrobce značky Fini.
Kompresor s 90 litrovou tlakovou nádobou se vejde do prostoru 1 m3 a díky extrémnímu tichému chodu, pouhých 65 dB(A), může být umístěn v blízkosti jakéhokoliv provozu.

FINI MiniCUBE 2.2 kW

Šroubový kompresor Fini MiniCUBE 2.2 kW je kompresor se vstřikováním oleje a přímým převodem. Byl navržen pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách s důrazem na snížení nákladů na spotřebu energie, snížení náročnosti na prostor, tichý provoz, snadnou instalaci a údržbu.

Šroubový kompresor je k dispozici ve verzi pro montáž na podlahu nebo na 90 litrové tlakové nádobě.

Pokud vás šroubový kompresor Fini MiniCUBE zaujal a chtěli byste ho objednat nebo poradit s výběrem vhodného kompresoru pro váš provoz, neváhejte nás kontaktovat.


ANALÝZA SPOTŘEBY STLAČENÉHO VZDUCHU

Provozujete starší šroubové kompresory, kompresory s dvoupolohovou regulací a nebo vám dodávku stlačeného vzduchu zajišťuje více kompresorů?

Náklady na výrobu stlačeného vzduchu mohou přesahovat i 30 % všech výrobních nákladů.

Nechte si od nás ZDARMA provést analýzu spotřeby stlačeného vzduchu. Naši odborníci na základě měření vyhodnotí současný stav výroby stlačeného vzduchu a navrhnou optimální řešení pro dosažení úspor.

Jak probíhá měření spotřeby stlačeného vzduchu si můžete přečíst v našem článku ZDE.Galerie Fini MiniCUBE:

Věří nám

Naši obchodní partneři, dodavatelé a zákazníci si cení naší profesionality a znalostí v oboru. Díky této důvěře jsme získali od značek Atlas Copco a Fini výhradní zastoupení pro Českou repuliku.