Od 1. 6. 2023 jsme pro zákazníky připravili možnost registrace v našem e-shopu www.kompresor.cz. Díky uživatelskému účtu zákazník získá přístup ke všem výhodám, které nabízíme. Benefity registrace může čerpat soukromá osoba, podnikatel či firma.

ÚSPORA NÁKLADŮ
Jedním z důvodů, proč byste si měli založit uživatelský účet v našem e-shopu, je úspora nákladů. Registrací získáte přístup k exkluzivním slevám a nabídkám, které jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Takové slevy mohou znamenat skutečný rozdíl ve vašem rozpočtu, zejména pokud nakupujete pravidelně nebo investujete do dražších produktů.

ÚSPORA ČASU
Uživatelský účet vám také přinese značnou úsporu času. Registrovaný uživatel nemusí při každé návštěvě e-shopu vyplňovat všechny údaje. Vaše osobní či firemní informace, adresa doručení a další podrobnosti budou uloženy ve vašem profilu. To znamená, že proces nákupu je rychlejší a pohodlnější.

HISTORIE OBJEDNÁVEK
Registrací v e-shopu získáte přehlednou historii vašich objednávek. Můžete se snadno vrátit ke starším objednávkám, zjistit jejich stav, zkontrolovat detaily a sledovat dodací informace. Historie objednávek vám pomůže udržet přehled o svých nákupech a usnadňuje řešení reklamací či vrácení zboží.

ON-LINE PODPORA
Registrací v e-shopu získáte on-line přístup k našim specialistům. Tímto způsobem můžete rychle a jednoduše získat odpovědi na své dotazy, vyřešit případné problémy nebo se poradit s výběrem vhodného produktu a příslušenství.

Chcete také získat spoustu výhod a usnadnit si nakupování a výběr produktů?
Uživatelský účet plný výhod si u nás může založit každý.

Registrujte se ještě dnes!

Věří nám

Naši obchodní partneři, dodavatelé a zákazníci si cení naší profesionality a znalostí v oboru. Díky této důvěře jsme získali od značek Atlas Copco a Fini výhradní zastoupení pro Českou repuliku.