Kompresory italské značky FINI mají více jak 60 letou tradici a splňují ty nejvyšší standardy kvality.

Součástí každého pístového kompresoru FINI je tlakový spínač včetně proudové ochrany, regulátor tlaku na výstupu z kompresoru, dva manometry ukazující tlak v nádobě a regulovaný tlak na výstupu z kompresoru.
Pístové kompresory FINI jsou k dostání v různých výkonnostních kategoriích od 1,1 kW do 7,5 kW. Na námi dodávané kompresory FINI poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Výkonnostní kategorie pístových kompresorů FINI:

Hobby bezolejové
Kompresory vhodné k domácímu použití, nafoukání kol, domácí vodárny a díky bezolejovému provedení je vhodný i k tlačení piva.

Hobby olejové
Kompresory rovněž vhodné k domácímu použití, nafukování kol, domácí vodárny, ofukování sekaček, atd.

Poloprůmyslové
Kompresory vhodné pro aplikace s menší náročností na množství stlačeného vzduchu, méně výkonné stříkací pistole či občasný pohon pneumatického nářadí.

Průmyslové
Kompresory určené do průmyslových provozů a pro aplikace náročné na množství dodávaného stlačeného vzduchu. Možné využití v autoservisech, pneuservisech, pohon pneumatického nářadí, stříkací pistole, atd.

Průmyslové odhlučněné
Kompresory určené do průmyslových provozů s požadavkem na nízkou hlučnost. Možné využití v autoservisech, pneuservisech a kovoobrábění.

Nabídku pístových kompresorů značky FINI naleznete také v našem e-shopu.
Pokud v nabídce nenajdete kompresor, který by vám vyhovoval, kontaktujte nás. Pokusíme se vám nabídnout možnou alternativu či vhodnější typ pístového kompresoru.

 

Aktuality

Eshop

Prodej pístových kompresorů, hadic, příslušenství, techniky stlačeného vzduchu...

Ke stažení