Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. je již řadu let považována za spolehlivého dodavatele pístových kompresorů, šroubových kompresorů, chladících jednotek, generátorů dusíku a další techniky stlačeného vzduchu.

Naše společnost se věnuje mnoha aktivitám, které ne vždy korespondují s technikou stlačeného vzduchu. Kromě prodeje kompresorů, příslušenství, projekční a realizační činnosti, se také věnujeme podpoře charitativních organizací a mladých sportovců. V minulých letech jsme podpořili Nadační Fond DĚTEM, který se již od roku 2013 snaží pomáhat handicapovaným dětem a dětem s onkologickým onemocněním.

V letošním roce nově podporujeme mládežnický cyklistický tým SK EDIE TEAM VSETÍN, který je zaměřen na cyklistiku a lyžování. Tým tak nabízí talentované mládeži pravidelné tréninky a rozvoj v tomto sportovním odvětví s účastí na kvalitních závodech.

Cyklistický klub SK EDIE TEAM VSETÍN organizuje BLOCK Valašský pohár MTB, což je jeden z nejvýznamnějších MTB seriálů na Moravě pro všechny věkové kategorie cyklistů. Je organizován jako seriál čtyř samostatných Cross-Country závodů.

Věří nám

Naši obchodní partneři, dodavatelé a zákazníci si cení naší profesionality a znalostí v oboru. Díky této důvěře jsme získali od značek Atlas Copco a Fini výhradní zastoupení pro Českou repuliku.