ÚSPORA NÁKLADŮ NA ENERGIE

Víte o tom, že netěsnostmi uniká až 25 % vyrobeného vzduchu?
V systémech stlačeného vzduchu, rozvodů plynů, páry a podtlakových systémech mohou vzniknout netěsnosti, které negativně ovlivňují efektivitu provozu a konečný hospodářský výsledek výroby. Tyto netěsnosti jsou naši technici schopni odhalit prostřednictvím profesionálního přístroje Fluke ii900.

Úniky stlačeného vzduchu zvyšují náklady na energie a ovlivňují efektivitu celého provozu. Čím více úniků se vyskytne, tím vyšší je spotřeba stlačeného vzduchu a zvyšuje se riziko, že systém nebude schopen poskytnout dostatečné množství stlačeného vzduchu všem nástrojům a procesním zařízením. Nechte si i vy zjistit případné úniky stlačeného vzduchu ve vašem provozu.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTROJ FLUKE ii900

Díky profesionálnímu přístroji Fluke ii900, který je opatřen akustickými kamerami, je možné provádět inspekci hadic, armatur, spojek a umožní nám “vidět” zvuk a odhalit případné úniky.

Integrované akustické pole drobných citlivých mikrofonů přístroje generuje spektrum hladin decibelů podle jednotlivých frekvencí. Na základě tohoto výstupu zařízení vypočítá algoritmus obrazu zvuku známý jako “SoundMap”. Tato zvuková mapa nám usnadní detekci případného úniku stlačeného plynu.

NECHTE SI TAKÉ UDĚLAT ANALÝZU ÚNIKU STLAČENÉHO VZDUCHU

Nechte si také udělat analýzu úniku stlačeného vzduchu a ušetřete náklady na energie.
Na základě měření vám zpracujeme podrobnou zprávu a navrhneme vhodné řešení úniků. Následně vám náš servisní tým zajistí odstranění nalezených závad, což pomůže ke zvýšení efektivity vaší práce a úsporu nákladů na energie. 

Pro více informací k měření a možnostech objednání nás neváhejte kontaktovat.


Galerie měření úniku stlačeného vzduchu:

Věří nám

Naši obchodní partneři, dodavatelé a zákazníci si cení naší profesionality a znalostí v oboru. Díky této důvěře jsme získali od značek Atlas Copco a Fini výhradní zastoupení pro Českou repuliku.